Zarabianie przez Internet

, Możliwości biznesoweZarabianie przez Internet

Zarabianie przez Internet

Zarabianie przez Internet

Wiele osób zastanawia się w ogóle nad tym, w jaki sposób można zarabiać przez Internet, a także czy w ogóle zarabianie przez Internet jest możliwe. Patrząc jednak na Blogerów, czy też ostatnio Vlogerów sprawdź mój kanał na Youtube, nie powinniśmy mieć co do tego żadnych wątpliwości.

Skupmy się przede wszystkim na tym, w jaki sposób można zarabiać przed komputerem, w ogóle nie wychodząc z domu. Pierwszą i popularną taką formą, były przede wszystkim blogi. Osoby, które zyskały wielu stałych czytelników, mogły liczyć faktycznie na ciekawe propozycje współpracy. Na blogach oczywiście odpłatnie, mogły umieszczać reklamy Adsens, albo też artykuły sponsorowane.


Natomiast Vlogerzy, czyli osoby decydujące się na nagrywanie filmików na YouTube, zarabiają w podobny sposób. Widzowie najczęściej myślą sobie, że Vlogerzy zarabiają przede wszystkim na reklamach wyświetlanych przed oraz w trakcie trwania ich filmików. Jednak większa część ich zarobków również opiera się przede wszystkim na współpracy z różnymi firmami. Należy mieć tutaj na uwadze, że niektóre osoby prowadzące blogi lub vlogi, niekoniecznie rozliczają się za pieniądze, ale na przykład barterowo. Czyli otrzymują jakieś gadżety lub ciuchy w zamian za to, że lokują produkty na ich temat na swoim kanale.


Tutaj ostatnimi czasy bardzo popularny stał się Instagram – zobacz mój profil . Zyskuje on niesamowitą popularność dzięki swojej prostocie w użyciu. Każdy może za darmo za stworzyć swój profil o dowolnej tematyce – podróże , imprezy , moda , wyzwania. Już niebawem opublikuje jak zacząć zarabiać na insta w łatwy i szybki sposób.

I jeszcze moje ulubione programy afirmacyjne o których wspominałem wcześniej na moim blogu.

 

By | 2018-02-05T12:20:52+00:00 9 stycznia, 2018|Motywacja, Możliwości biznesowe|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. Paweł 6 sierpnia, 2018 w 4:39 pm- Odpowiedz

    WOW, tego właśnie szukałem w internecie, same konkrety!

Zostaw komentarz