Jak zarabiać w programach partnerskich nie mając strony internetowej?

, Możliwości biznesoweJak zarabiać w programach partnerskich nie mając strony internetowej?

Jak zarabiać w programach partnerskich nie mając strony internetowej?

Jak zarabiać w programach partnerskich nie mając strony internetowej?

Każdy pewnie nie raz zastanawiał się nad tym, czy można zarabiać w Internecie nie posiadając własnej strony internetowej. Mogę Ci od razu odpowiedzieć, że jest to możliwe, ale metody zarabiania, które opiszę są przeznaczone bardziej dla osób początkujących. Jednak każdy jakoś zaczynał, więc czemu nie rozpocząć swojej działalności od programów partnerskich ?

Link w stopce maila

To najszybsza i najprostsza metoda zarabiania. Obecnie każda poczta mailowa posiada system wsparcia dla użytkownika. Dzięki niemu szybko dowiesz się jak w łatwy sposób umieścić link w stopce każdej wysyłanej przez Ciebie wiadomości. Gdy wysyłasz ich dużo, to może ktoś z odbiorców kliknie w link i kupi jakiś produkt w ramach programu partnerskiego, w którym bierzesz udział. Pamiętaj jednak o jednej bardzo ważnej rzeczy. Musi być to rekomendacja, a nie bezpośredni komunikat. Nie pisz: ,,Kup teraz”, bo to nie jest Allegro. Możesz natomiast napisać, że ostatnio czytałeś czy przeglądałeś i wstawić link. W tej sytuacji w linku powinien być tytuł książki. Pamiętaj o tym, że link musi być klikalny.

Najlepszy jest Gmail. To moja główna poczta i nigdy się na niej nie zawiodłem. Głównie dlatego, że ma bardzo wiele funkcji, które ułatwiają korzystanie z poczty. Darmowe dodatki to miły dla użytkowników bonus. Bardzo cenię sobie wtyczkę  WiseStamp, która umożliwia stworzenie przyjemnej dla oka wizytówki w każdej wiadomości e-mail.

Jak umieścić link w poczcie Gmail?

Musisz otworzyć swoją pocztę Gmail. Następnie kliknąć po prawej stronie w ikonkę Ustawienia, a później w napis Ustawienia. Teraz znajdź na liście funkcji, która się wyświetliły funkcję Podpis. Dzięki niej możesz stworzyć sobie link albo parę, w dowolny sposób je opisać i zarabiać.

Dodatkowa funkcja-wiadomość o nieobecności

Służy ona do wysyłania automatycznej odpowiedzi na wiadomości przychodzące. Gdy jakaś osoba prześle Ci parę wiadomości, to automatyczna odpowiedź będzie wysyłana nie częściej niż raz na 4 dni. Teraz już wiesz, w jaki sposób to działa. Ustawisz sobie dowolną wiadomość i będzie ona wysyłana do wszystkich, którzy do Ciebie napiszą, a Ty w tym czasie nie będzie musiał wchodzić na pocztę Gmail. W ten sposób zmienisz pocztę w autoresponder.

Portale społecznościowe

Czy już wszyscy Polacy, którzy mają dostęp do Internetu , posiadają konto na którymś portalu społecznościowym? Chyba tak. Jednak część naszych rodaków ma kilka takich kont, a część nawet na wszystkich portalach, które powstały. Myślę, że Ty też masz konto na Facebooku, Twitterze, Blipie, Flakerze, Google+, Wykopie, Golden Line i innych. Nie musisz mieć specjalnych kont. Jeżeli masz prywatny profil, to z powodzeniem możesz zarabiać na programach partnerskich. Możesz polecać swoim znajomym rozmaite produkty przez wstawianie do nich linków partnerskich. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami, zarówno związanymi z czasem, jak i wydatkami finansowymi. Zawsze spędzasz na portalach społecznościowych dużo czasu, więc wstawienie jednego linka dziennie, nie będzie dla Ciebie żadnym problemem.

Nie spamuj i nie wciskaj nikomu nic na siłę. Nikt tego nie lubi. Teraz już wiesz, jak możesz zarabiać na programach partnerskich bez posiadania własnej strony internetowej. W internecie można znaleźć naprawdę bardzo wiele ciekawych programów partnerskich. Jeden z nich- EXP Asset oferuje nie tylko możliwość zarobku, ale również zdobycia wiedzy na temat rynku kryptowalut.

By | 2018-12-06T12:47:48+00:00 23 lutego, 2018|Motywacja, Możliwości biznesowe|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz