Czy warto “odlecieć” i trochę odpocząć

, Motywacja, Możliwości biznesoweCzy warto “odlecieć” i trochę odpocząć

Czy warto “odlecieć” i trochę odpocząć

Witajcie po dłuższej przerwie 😉

Wakacje już prawie minęły więc wracam do pracy 🙂 i mam nadzieję ,że wy też je super spędziliście ?

Był to czas kiedy zaszło dużo zmian , pojawiło się parę nowych pomysłów na biznes i życie. Kiedy możecie pozwolić sobie na odrobinę relaksu , zapomnieć o pracy, biznesie czy czymkolwiek trzyma was przy codziennym życiu zaczyna się magia. Nagle można spojrzeć na swoje życie z trzeciej perspektywy – ocenić co jest dobre a co nie, kto nas wspiera a co nas ogranicza.

Ponieważ kiedy jesteśmy w ciągłym biegu pędzimy na oślep i do utraty sił, ciężko jest się wtedy zdystansować i zobaczyć gdzie tak pędzimy . Jesteśmy nakręceni i uzależnieni od tych emocji i zapominamy co jest tak naprawdę ważne dla nas.

Więc ja osobiście jak tylko mam parę dni wolnego to lecę na wakacje 🙂 Tobie również polecam .

 

 

By | 2018-03-19T05:07:24+00:00 25 sierpnia, 2016|Coaching, Motywacja, Możliwości biznesowe|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz