Vexa Global nowy biznes online

Vexa Global nowy biznes online

Vexa Global nowy biznes online

Vexa Global – nowy świetnie zapowiadający się biznes online.

Po długiej i wnikliwej analizę wraz z moim zespołem postanowiliśmy dołączyć do Vexa. Biznes ten działa oczywiście działa w systemie mlm. Ma rewelacyjny system unilevel o którym szczegółowo opisze poniżej.
Firma zajmuje się tradingiem, konsultacjami z zakresu ICO, kryptowalutami oraz fizycznymi produktami jak bankomat do bitcoin- ów
CEO jest młody i bardzo rezolutny człowiek Tomas Alvezm miałem okazje go osobiście poznać podczas pierwszego eventu w Estonii w Tallinnie.

certyfikat vexa global
Otrzymałem też certyfikat i nagrodę za osiągnięcia.

Pakiety w Vexa Global

vexa-global-pakiety
Firma oferuje 3 różne pakiety dla uczestników od 50$ do 100 000$ każdy działa inaczej i daje różne możliwości zarobkowe. Poniżej opisze każdy z nich :
Pierwszy pakiet generuje 130% zysku dla uczestnika, naliczenia 1% dziennie przez 130 dni w tej opcji dostajemy nasz wypracowany zysk co tydzień na „main balance” . Kosztuje on od 50$ do 999$

Drugi pakiet oferuje 150% zysku dla uczestnika, naliczenia 1% dziennie przez 150 dni w tej opcji dostajemy nasz wypracowany zysk co 2 tygodnie na „main balance”. Kosztuje on od 1000$ do 9999$

Trzeci pakiet daje aż 180% zysku dla uczestnika, naliczenia 1% dziennie przez 180 dni w tej opcji dostajemy nasz wypracowany zysk co miesiąc na „main balance”. Kosztuje on od 10 000$ do 100 000$

Załóż konto tutaj

Gdzie jest firm zarejestrowana?

Od strony prawnej firma jest założona i zarejestrowana w USA a odział w Estonii odpowiada za obrót kryptowalutami. Wszystkie certyfikaty są dostępne online. Nic nie ukrywają.

Plan Marketingowy w Vexa Global

Teraz najważniejsze część czyli plan marketingowy , każdy kto działa w marketingu wie, że firma musi mieć dobrze skonstruowany plan prowizyjny. Tutaj jest on wyjątkowo przemyślany i daje bardzo duże możliwości zarobkowe przy czym chroni też firmę przed zbyt szybkim i dużym wypłaceniem kapitału.

Unilevel – co to w ogóle znaczy ? że każdy człowiek w Twojej strukturze jest jej aktywną częścią bez żadnych ograniczeń, czy będzie do 20 , 50 czy nawet 100 level w dół Twojej struktury. Więc tylko i wyłącznie zależy od Ciebie jak duża strukturę zbudujesz i ile zarobisz dzięki temu.

Każdy użytkownik zaczyna od pierwszego poziomu i tym samym dostaje 6% prowizji z każdego bezpośrednio poleconego człowieka. Aby awansować na kolejny poziom kariery musi musi spełnić następujące warunki :
Level 2 – posiadanie własnego pakietu o minimalnej wartości 100$ , obrót w strukturze 10 000$ – przy czym musi mieć minimum 2 „nogi” linie w strukturze. Bonus za osiągniecie poziomu 200$
Level 3 – posiadanie własnego pakietu o minimalnej wartości 200$, obrót w strukturze 30 000$ – przy czym musi mieć minimum 2 „nogi”/ „linie” w strukturze. Bonus za osiągnięcie poziomu 500$
Level 4 – – posiadanie własnego pakietu o minimalnej wartości 500$ , obrót w strukturze 60 000$ – przy czym musi mieć minimum 2 „nogi” linie w strukturze. Bonus za osiągnięcie poziomu 500$ lub Iphone xs max.

I tak dalej aż do 14 poziomu spójrz zdjęcie poniżej.

 Załóż konto tutaj

Prowizja z Twojej struktury będzie naliczana miedzy różnicami poziomów. To znaczy jeżeli osiągnąłeś poziom 2 to otrzymujesz 8% z inwestycji Twojego bezpośrednio poleconego , a gdy on kogoś poleci Ty dostaniesz miedzy-prowizję 8% – 6% = 2%. Jeżeli zaś będziesz już na poziomie 3 to masz 10% prowizji a ze struktury Twoich poleconych możesz mieć aż 10% – 6% = 4% z obrotu struktury.
Możliwości zarobkowe są dosłownie ogromne w tej firmie jak oczywiście weźmiesz się do pracy !

Firma zajmuje się tradingiem gdzie udostępnia wszystkie dane i niczego nie ukrywa. Bedąc na evencie w Estonii mielismy mozliwośc zobaczenia tradingu i dokładnie zobaczyć jak funkcjonuje firma od środka.
Dotaktową atrkacją była nagroda dla liderów i firma dała do dyspozycji 3 samochody marki porsche !!!
Vexa global spotkanie liderów

Więcej informacji będzie dostępnych na moim kanale na YouTube.By | 2019-06-27T10:34:57+00:00 Czerwiec 16th, 2019|Możliwości biznesowe|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz