Szkolenia

Szkolenia
Szkolenia 2020-01-25T11:43:08+00:00

Szkolenia

Kurs Woocommerce

Kurs Woocomerce Krzysztof Gromaszek

Kurs Amazon

Kurs Amazon krzysztof gromaszek

Kurs Instagram

Kurs Instagram Krzysztof Gromaszek

Kurs Woocomerce Krzysztof Gromaszek

Kurs Woocommerce – jak otworzyć swój pierwszy sklep internetowy

Kurs został stworzony specjalnie z myślą o wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w branży handlu internetowego. W kursie woocommerce pokazuję od podstaw, jak postawić stronę opartą na wordpress i za pomocą wtyczki woocommerce stworzyć świetnie działający sklep online.
Dosłownie każdy bez najmniejszej znajomości informatycznych da radę samodzielnie w ciągu jednego dnia postawić swój pierwszy sklep online.

KUP TERAZ

Kurs Amazon krzysztof gromaszek

Kurs Azon SETUP – Stwórz realny biznes w wirtualnym świecie
E-commerce

Konkretny plan
Podążaj za prostym planem, dzięki któremu całkowicie od zera, krok po kroku przejdziesz przez cały proces, aby stać się zarabiającym sprzedawcą na Amazon.
Amazon FBA
Wykorzystaj Amazon FBA jako dźwignie, aby wejść na zupełnie nowy poziom w Twoim biznesie. Rozpocznij sprzedaż na całym świecie, korzystając z logistyki Amazon.
Dokładne zasady
Zastosuj dokładne zasady, które używam osobiście, aby odkryć najlepsze i najbardziej dochodowe produkty do sprzedaży – nie tylko na Amazon.

KUP TERAZ

Kurs Instagram Krzysztof Gromaszek

Kurs Instagram – Jak wypromować swój profil na Instagramie i zacząć na nim zarabiać

Jedyny w Polsce skuteczny poradnik jak wypromować profil na Instagramie i zacząć na nim zarabiać. Powstał przy pomocy agencji marketingowych oraz specjalistów z branży marketingu sieciowego. Znajdziesz tam sprawdzone sposoby zarabiania, których używają  blogerki i blogerzy oraz metody jak promuje się największe konta.

Jest to zastrzyk ogromnej wiedzy na temat Instagrama za bardzo niską cenę. Poradnik jest w formie e-booka.

KUP TERAZ