5 sposobów jak zarabiać przez internet

5 sposobów jak zarabiać przez internet

5 sposobów jak zarabiać przez internet

5 sposobów jak zarabiać przez internet

Dostaję mnóstwo zapytania jak zarabiać przez internet w 2018 roku . Żeby ciągle nie powtarzać tych samych odpowiedzi napiszę 5 najlepszych według mnie.

  1. Sprzedawanie produktów – każdy z nas ma wiedze , ale to dosłownie każdy żeby napisać ebook lub nagrać wideo w którym dzieli się wiedzą. Jest to jeden z najprostszych sposobów jakie znam. Jedyny kapitał jakiego potrzebujesz to czas i wiedza którą i tak już posiadasz. Żeby zacząć zarabiać wystarczy ,że napiszesz ebooka – zapiszesz w formacie pdf i wystawiasz na sprzedaż. Tak to takie proste żeby zacząć zarabiać w internecie. Tutaj możesz sprawdzić jakie produkty oferuje – kliknij tutaj
  2. Programy rekomendacyjne – tutaj możesz zacząć bez wkładu finansowego . Programy rekomendacyjne takie jak ebroker – wystarczy ,że założysz konto i polecisz swoim znajomym aby skorzystali z oferty na stronie. Produktami są konta bankowe ,pożyczki , wycieczki , gry , jazdy próbne samochodami itp. Uwierz mi ,że jest w czym wybierać i od pierwszego dnia możesz zacząć zarabiać online.
  3. Dropshipping – zagraniczna nazwa pod którą się kryje nic innego jak handel. Polega to na tym ,że możesz dogadać się z hurtownią i zacząć sprzedawać ich towar z marżą na allegro , olx , gratka czy innym portalu. Jak nabierzesz doświadczenia możesz tak handlować i zarabiać online na całym świecie za pośrednictwem Amazon , ebay i wielu innych portali.
  4. MLM – multi level marketin biznes który dzieli ludzi na entuzjastów i sceptyków. Coraz bardziej popularny w dobie możliwości pracy przez internet. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo zbudować struktur na całym świecie jak teraz. Co oznacza , że można zacząć zarabiać przez internet na całym świecie. Programów do których można dołączyć jest cała masa, zależy to tylko do nas . Najlepiej dobrać produkty , które nam odpowiadają kosmetyki , perfumy , produkty codziennego użytku , szkolenia , inwestycje. Ja osobiście działa w EXP Asset – platforma edukacyjna dzięki której można zarabiać również pasywnie .
  5. Google Adsens – automatyczna platforma dostarczająca reklamy na Twoją stronę. Jeżeli posiadasz swoją własna stronę internetową , wystarczy wkleić link z naszego panelu w adsens i zacząć zarabiać na reklamach internetowych. Za każde kliknięcie w baner na naszej stronie dostajemy pieniądze , trudno jest oszacować ile bo każda reklama jest wyceniana indywidualnie.

Więcej informacji będzie się pojawiać na moim blogu odnośnie zarabianie od przysłowiowego 0 do programów w których trzeba na początek włożyć kapitał żeby zacząć zarabiać w internecie

By | 2018-02-07T12:06:22+00:00 Luty 5th, 2018|Możliwości biznesowe|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. Bart Sierpień 6, 2018 w 8:53 pm- Odpowiedz

    WOW, tego właśnie szukałem w internecie, same konkrety!

Zostaw komentarz