Rozwój osobisty – Twoja droga do sukcesu

Rozwój osobisty – Twoja droga do sukcesu

Rozwój osobisty – Twoja droga do sukcesu

Rozwój osobisty – Twoja droga do sukcesu

Sukces – to słowo, które kojarzy się z ogromnym spełnieniem i radością. To właśnie on pozwala każdemu z nas poczuć się wartościowym człowiekiem. Dzięki niemu nabieramy większej pewności siebie i wierzymy, że przy odrobinie szczęścia i pracy uda nam się wprost „przenosić góry”.

Usiądź więc na chwilę wygodnie w fotelu i zastanów się…  Czy zdarzały się w Twoim życiu sytuacje, kiedy bardzo chciałeś coś osiągnąć, zrobić tylko dla siebie, pójść o krok do przodu, polepszyć swoje życie? Zapewne tak. Chciałbym Ci właśnie uświadomić, jak wiele w Twoim życiu zależy właśnie od Ciebie. Nie chcę Ci po raz kolejny tłumaczyć, że warto w siebie inwestować, podając czysto teoretyczne przykłady zaczerpnięte wprost z naukowej literatury. Opowiem Ci o sobie.

Przez kilka lat, podczas których zdecydowałem się postawić na rozwój osobisty,  stałem się zupełnie innym człowiekiem. Nabrałem wielu nowych doświadczeń, wartości, przekonań. Zacząłem wierzyć, że jestem w stanie osiągnąć naprawdę bardzo wiele. Każdy nowy cel, pokonana przeszkoda, walka z własnymi słabościami - pozwoliły mi nabrać przekonania, że to właśnie inwestycja w samego siebie przynosi największy zysk.

Często na swojej drodze napotykamy wiele trudności, przeszkód. Ponosimy konsekwencje nieodpowiedzialnych decyzji,  nieprzemyślanych zachowań i licznych błędów. Wydaje nam się, że jeśli raz „powinie nam się noga” – już zawsze skazani będziemy na porażkę. Nic bardziej mylnego!

Jeśli wydaje Ci się, że w życiu nie czeka Cię już nic dobrego, a Twój rozwój osobisty zaginął gdzieś w niewyjaśnionych okolicznościach i już nigdy nie zamierzasz go odszukać… Zatrzymaj się na chwilę. Czas. To właśnie on pozwala nam spojrzeć na wiele sytuacji z zupełnie innej perspektywy. Dzięki niemu w trudnych chwilach zamiast się poddać i przestać walczyć – podejmowałem kolejne wyzwania w pracy nad samym sobą.

Pamiętaj – na rozwój osobisty składa się wiele czynników i tylko jednym, maleńkim z nich są wrodzone zdolności. Reszty można się nauczyć, wykształcić w sobie i zacząć odkrywać samego siebie w zupełnie innej perspektywie. Istotna jest chęć zmiany – to właśnie dzięki niej możesz osiągnąć ogromny sukces. Chciałbyś? Spróbuj.

Pomogę Ci odnaleźć w sobie siłę, o której może nawet nie masz teraz pojęcia. Możliwe, że po prostu nie doceniasz samego siebie lub nie potrafisz obudzić drzemiących gdzieś głęboko pokładów energii i pozytywnych cech Twojej osobowości. Razem możemy Ci pomóc.

 

sukces-porazka

By | 2018-03-19T05:12:30+00:00 6 stycznia, 2015|Coaching|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę. Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń . Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą. Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.