Pozytywne nastawienie – podstawa sukcesu

Pozytywne nastawienie – podstawa sukcesu

Pozytywne nastawienie – podstawa sukcesu

Pozytywne nastawienie – podstawa sukcesu

Zastanawiasz się pewnie, od czego powinieneś zacząć. Chcesz osiągnąć sukces – już to wiesz – i co dalej?

Samo działanie nie jest w stanie doprowadzić nas na szczyt. Podstawą każdego sukcesu jest właśnie pozytywne nastawienie. Ono nas motywuje, wskazuje odpowiednią drogę i nie pozwala zwątpić w trudniejszych chwilach. To właśnie coach – osoba wspierająca nas w pracy nad samym sobą, pomaga znaleźć wewnątrz siebie tę odpowiednią motywację i nastawienie na osiągnięcie sukcesu.

Skąd poza tym możemy czerpać pozytywne nastawienie? Wokół nas bardzo wiele organizowanych jest akcji mających na celu przekonać uczestników, że nie warto narzekać. Brak tak zwanego “smęcenia” i popadania w melancholijne oraz destrukcyjne nastroje, pozwala spojrzeć na Twoje plany w zupełnie innym świetle. To, co wcześniej mogło wydawać Ci się wręcz “nie do przeskoczenia” – z odpowiednim nastawieniem zamienia się w tak zwaną “bułkę z masłem”. Mówi się nawet, że odpowiedni tok myślenia, to już 90 procent sukcesu! Zszokowany?

Nie zastanawiaj się więc, co nie tak zrobiłeś i nadal robisz w swoim życiu. Nie doszukuj się w każdej nowej sytuacji samych negatywów i problemów nie do rozwiązania… Spróbuj od dziś stawiać sobie codziennie nowe, małe cele. To właśnie dzięki realizacji takich “drobnostek” uwierzysz w siebie i swoje możliwości. To one pozwolą Ci zawsze już kroczyć do przodu z dumnie podniesioną głową i nigdy nie zmieniać swojego pozytywnego nastawienia. W ten sposób osiągniesz wiele…

 

 

By | 2018-07-11T11:31:41+00:00 10 stycznia, 2015|Coaching|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę. Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń . Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą. Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.