Podróżowanie a praca online ?

Podróżowanie a praca online ?

Podróżowanie a praca online ?

Podróżowanie a praca online ?

Większość z nas marzy o dochodzie pasywnym , podróżach do egzotycznych krajów i życiu jakie tylko zapragnie.
Ja osobiście jestem w podróży od ponad 3 lat i nie jest tak kolorowo jak by się wydawało. Pojawia się mnóstwo nowych wyzwań o których nie mamy pojęcia. Musimy z nimi sobie radzić prawie że natychmiastowo.

Zaczynając od początku według mnie nie ma tak naprawdę dochodu pasywnego ponieważ każdy biznes wymaga działania i kontrolowania. Jak masz parę nieruchomości dalej musisz się nimi zajmować Nawet gdy zlecasz wynajem zewnętrznej firmie co jest super rozwiązaniem. To i tak musisz kontrolować czy faktycznie firma się tym zajmuje.

Czy praca online może być dochodem pasywnym ?

zarabianie-przez-internet

5 sposobów zarabiania przez internet

Z pracą online jest podobnie , nawet jak masz zautomatyzowany biznes dalej będą pojawiać się nowe wyzwania , przez  klientów lub firmy outsourcingowe.  Do tego dochodzą często problem natury technicznej ponieważ rzadko kiedy masz możliwość realnego kontaktu z firmą. Wpływa to na znacznie mniejsze relacje biznesowe. Wiadomo ,że kiedy kogoś poznamy jest on w naszej pamięci jako postać a nie adres email.

Dochodzi też mnóstwo rzeczy które naprawdę potrafią Ciebie rozkojarzyć  np. takie jak – rajska plaże , niezapomniane zachody słońca, woda cieplejsze niż powietrze , niesamowita kultura lokalnych ludzi , hamaki – jak ja je uwielbiam J  nic z tych rzeczy nie mobilizuje do ciężkiej pracy tylko życia tu i teraz .

Decyzja jak zawszę należy do Ciebie drogi czytelniku

By | 2018-07-20T21:48:19+00:00 2 maja, 2018|Motywacja|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz