Odszkodowania – dlaczego tak niewiele o nich wiemy?

, Możliwości biznesowe, OdszkodowaniaOdszkodowania – dlaczego tak niewiele o nich wiemy?

Odszkodowania – dlaczego tak niewiele o nich wiemy?

Odszkodowania

W Polsce temat odszkodowań jest coraz bardziej popularny, ale jeszcze niewiele na ten temat wiemy. Niemalże 70 procent osób, którym należy się odszkodowanie z tytułu zdarzenia -wypadku, w którym zostali poszkodowani, zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy! Mało tego, wielu z nich do końca życia ma problemy zdrowotne oraz bardzo często ponosi konsekwencje w życiu prywatnym i zawodowym.

Wydawać by się mogło, że chodzi tylko o kwestie zarobkowe… Absolutnie nie! Daję Państwu jasne i uczciwe warunki. Kancelaria walczy o odszkodowanie w Waszym imieniu – zyskuję dopiero w momencie, w którym wywalczone zostaje odszkodowanie. Działamy tak, aby obie strony były w pełni zadowolone. Jest to bardzo sprawiedliwe i z mojej strony dokładam wszelkich starań, aby każdy, kto skorzysta z naszej pomocy – poczuł się wysłuchany i usatysfakcjonowany.

Znam bardzo wiele przykładów osób, które starały się o odszkodowania i z różnych przyczyn, były mniej lub bardziej zadowolone z uzyskanych efektów. Z czego to wynika? Firmy zajmujące się odszkodowaniami są bardzo różne. Niektórym rzeczywiście zależy na tym, aby klient zyskał jak najwięcej, niektórzy niestety wręcz odwrotnie – przez to opinia społeczeństwa o specjalistach z mojej branży jest bardzo zróżnicowana.

Chciałbym poprzez mojego bloga przybliżyć Państwu temat odszkodowań.  Zależy mi, aby uświadomić Was i dotrzeć do jak największej ilości osób, które może właśnie teraz potrzebują mojej pomocy. Uświadomienie społeczeństwa w kwestii przysługujących im praw i wypłaty należnych świadczeń przyjąłem za swoją misję zawodową. Codziennie staram się więc dążyć do jej spełnienia oraz osiągania jak najlepszych wyników.

Może i Tobie pomogę? Napisz!

 

By | 2018-03-19T05:12:55+00:00 25 stycznia, 2015|Motywacja, Możliwości biznesowe, Odszkodowania|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. Milioner 3 sierpnia, 2018 w 4:03 am

    WOW, tego właśnie szukałem w internecie, same konkrety!

Komentarze zostały wyłączone.