Krzysztof Jan Gromaszek

Urodził się 13 lipca 1984 roku w piątek, wbrew powszechnej opinii był to jeden z najszczęśliwszych dni. Od najmłodszych lat wiedział, że chce odnieść sukces i cieszyć się wolnością finansową. Dlatego po skończeniu liceum postanowił poznać jak działa świat biznesu i zaczął podróżować. Podczas podróży poznał kulturę i obyczaje w takich krajach jak: Niemcy, Holandia, Anglia, Szkocja, Irlandia, Hiszpania, Francja, Tajlandia, Singapur.

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.

Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń.

Krzysztof Gromaszek jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP
oraz hipnoterapeutą.
Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Główne motto życiowe którym się kieruje:

sky is the limit”

„jeżeli czegoś naprawdę pragniesz zawsze to osiągniesz”

„Jeżeli nie odniesiesz zwycięstwa nad samym sobą, Zostaniesz przez siebie pokonany”