MODELOWANIE – czyli droga na skróty do upragnionego celu.

, MotywacjaMODELOWANIE – czyli droga na skróty do upragnionego celu.

MODELOWANIE – czyli droga na skróty do upragnionego celu.

MODELOWANIE – czyli droga na skróty do upragnionego celu.

 

Pewnie zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie odnoszą wielkie sukcesy, podczas gdy inni mimo ciężkiej pracy nie mogą tego osiągnąć, pomimo pracy w tym samym zawodzie? Jak to jest, że jeden sprzedawca osiąga zyski na zaskakującym poziomie, podczas gdy inni ledwo wiążą koniec z końcem, żyjąc „od 1-go do 1-go”.

 

MODELOWANIE zakłada, że jeśli ktoś odniósł sukces w jakiejś dziedzinie, każdy inny może zrobić to samo, korzystając z gotowego wzorca. Jeśli chcesz odnieść sukces w jakiejś dziedzinie, znajdź najbardziej efektywną osobę na tym polu,
i dowiedz się, jak do tego doszła. Co zrobiła, i w jakiej kolejności, aby osiągnąć to wszystko. Jeśli podejmiesz dokładnie te same kroki i przyjmiesz te same przekonania, masz ogromne szanse na odniesienie sukcesu. Dlatego właśnie warto się uczyć od najlepszych. Dlaczego tak ważne są te same kroki oraz te same przekonania? Bo to dokładnie tak, jak z przepisem kulinarnym – cały proces musi zostać przeprowadzony po kolei, aby finalnie cieszyć się fantastycznym smakiem dania. O tym jak przeprowadzić proces MODELOWANIA, dowiesz się wkrótce z mojej  strony.

 

modelowanie

By | 2018-03-19T05:11:34+00:00 5 maja, 2015|Coaching, Motywacja|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz