Mining Express – nowa kopalnia kryptowalut na rynku

Mining Express – nowa kopalnia kryptowalut na rynku

Mining Express – nowa kopalnia kryptowalut na rynku

Mining Express

mining-express-logo W tym poście przedstawię Tobie wszystko informacje jakie mam o kopalni mining express. Długo szukałem nowego programu z fajnym planem marketingowym  i sensowym zwrotem inwestycji. Na rynku jest masa programów i programików które powstają i zanikają równie szybko. Nawet po długiej weryfikacji nie ma nigdy gwarancji 100% – też nie raz wtopiłem sporo kasy. Natomiast sytuacja wygląda tak ,że zawsze jest 50% na 50% – albo się uda ale nie. Po sprawdzeniu możemy zmienić te szanse na przykładowe 70% na 30% i musisz mieć świadomość tego ryzyka. Jeżeli ktoś ci mówi biznes na lata i daje 100% gwarancji to uciekaj jak najdalej , nie ma pojęcia o biznesie i realiach na rynku. Biorąc po uwagę dane z 2017 aż 80% firm w Polsce upada/zamyka się w pierwszym roku działalności !!!

Gdzie znajduje się Mining Express ?

Mining Express – nowa kopalnia kryptowalut na rynku znajduje się na Ukrainie pod Kijowem. Jest to dosłownie zbudowane małe miasteczko na powierzchni 67 000 m2 , nawet jest tam zbudowane lotniska dla helikopterów . Przecież jak krypto wystrzeli to każdy z nas będzie mógł mieć swój własny helikopter i sprawdzić jak działa jego sprzęt.

Ile jest tam sprzętu do kopania ?

W chwile obecnej jest podłączone 12 000 koparek to kopania Ethereum , Monero oraz innych Altcoin. Specjalnie zaprogramowany algorytm liczy i wybiera najbardziej opłacalne kryptowaluty do kopania i zmienia w zależności od tego ustawienia. Docelowo jest planowane podłączenie 60 000 urządzeń do miningu , wszystko zależy od szybkości rozwoju firmy i intensywnej pracy marketerów w końcu cały system jest oparty na MLM.

Ile można zarobić na miningu ?

Do wybory mamy 4 pakiety miningowe za 100$ , 500$ , 1200$ i 20 000$ każdy z nich jest przeliczany na Bitcoin i pracuje aż do momentu wypracowania równowartości 200% btc. Czyli upraszczając sprawę jeżeli zainwestujemy 1 bitcoin nasz pakiet będzie pracował aż do wykopania 2 bitcoinów. Dostajemy codziennie wypłaty na nasz portfel btc w systemie możemy to wypłacić na nasz zewnętrzny portfel. Niestety ciężko jest powiedzieć ile to zajmie , ponieważ jest masa czynników na których wpływu nie mamy. Takich jak : trudność kopania , cena prądu , ruchy na rynku krypto , wydajność sprzętu. Nikt nie jest w stanie zapewnić ile to może zająć czasu , mało tego firma jest nowa i musi wszystko kalkulować , może się okazać że po miesiącu zostało jej więcej krypto do podziału i może podnieść codzienne wypłaty w btc. plan-marketingowy-mining-express

Ile można zarobić na polecaniu ?

Tutaj mógłbym się rozpisać na 3 strony ale zanim nagram video i opisze krok po kroku zajrzyjcie tutaj na plan marketingowy w postaci pdf – http://cdn.miningexpress.com/docs/apt_me_en.pdf Na razie dostępna tylko w jeżyku angielskim – zdradzę tylko ,że jest 7 bonusów dla aktywnie działających i zaangażowanych osób – da się naprawdę wykręcić dużo pieniędzy

Czy warto zainwestować ?

Na to pytanie każdy musi sobie sam odpowiedzieć , jest to decyzja indywidualna. Dla mnie nie ma problemy wrzucić około 5000 $ ponieważ wierzę w rozwój kryptowalut na świecie . Uważam ,że zarobię na tym miliony i nie boje się tego mówić głośno. Inni natomiast mają problem ,żeby kupić pakiet za 100$ czyli około 370 zł a idą do sklepu i kupują buty za ponad 500 zł i po kilku miesiącach wyrzucają je do śmieci bo są zniszczone. Każdy z nas ma inne spojrzenie na świat i inwestycje i każde jest na swój sposób dobre. Żeby była jasność również wydaję dużo kasy na przyjemności w życiu ale z pieniędzy które dla mnie pracują a nie z „pensji” to jest jedyna różnica.

Jak zacząć kopać krypto ?

jeżeli potrzebujesz kupić kryptowalutę zobacz instrukcję jak kupić bitcoin i altcoin Rejestrujesz się z linku tutaj – Po lewej stronie w backoffice klikasz na „upgrade plan” i wybierasz jaki pakiet miningowy chcesz kupić. Wyświetli się Twój spersonalizowany adres btc na jaki masz przesłać równowartość wybranego pakietu. Po zrealizowanej transakcji w ciągu dwóch dni od wpłaty Twój pakiet się aktywuje i zaczniesz otrzymywać codzienne naliczenie To takie proste !

Sprawdź koniecznie jakie bonusy przygotowałem dla Ciebie na start

By | 2018-08-25T09:40:26+00:00 Lipiec 8th, 2018|Możliwości biznesowe|2 komentarze

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

2 komentarze

  1. Darek Sierpień 4, 2018 w 2:13 pm- Odpowiedz

    Super blog , fajnie że dzielisz się tą wiedzą z innymi , którzy dopiero zaczynają działać w biznesie

Zostaw komentarz