Gdzie i jak kupić bitcoin i altcoin ?

Gdzie i jak kupić bitcoin i altcoin ?

Gdzie i jak kupić bitcoin i altcoin ?

Witaj !
Chciałbyś kupić swoje pierwsze Bitcoiny  ale totalnie nie wiesz jak, ani gdzie to zrobić ?

 

Wcale nie ma w tym nic trudnego !

 

Możesz je kupić na różnych giełdach i nie tylko, ale osobiście polecam Ci

Najlepszą Polską Giełdę Bitbay !

 

  1. Zarejestruj się z linku powyżej ( Wpisując E-Mail po czym aktywuj konto i przejdź dalej. )
  2. Wpłać środki na konto Bitbay. Klikacie zakładkę ”Dashboard” a następnie klikacie ”Wpłaty”, Wybierz  formę płatności z której chcesz zasilić konto Bitbay.Przypuszczam, że będzie to Przelew PLN, tak więc klikamy opcję Przelew Bankowy.kupno-bitcoin-na-bitbay
  3. Gdy już będziesz miał środki na koncie, to pora aby zakupić swoje Bitcoiny! Na głównej stronie wybieramy opcję ”SZYBKA TRANSAKCJA” po czym wpisujemy ilość PLN, będzie dokładnie przeliczone ile za daną kwotę otrzymamy BTC, klikamy KUP. 
  4. Zobacz wideo jak korzystniej kupić Bitcoin na giełdzie Bitbay
      
  5. Gdy już kupimy  Bitcoin będą one widoczne na górze po prawej stronie, bądź gdy wejdziemy w zakładkę ”PORTFELE” lub “Dashboard”.

 

Zakupione bitcoiny możemy wykorzystać do zakupu innych kryptowalut na giełdzie bądź po prostu płacenie
w innych programach np EXP Asset

 

Zobacz także jak wymienić bitcoin na złotówki

 

By | 2018-12-06T12:47:49+00:00 9 stycznia, 2018|Możliwości biznesowe|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz