Kiedy słowa zaczynają mieć magiczną moc

, MotywacjaKiedy słowa zaczynają mieć magiczną moc

Kiedy słowa zaczynają mieć magiczną moc

Kiedy słowa zaczynają mieć magiczną moc

Drogi czytelniku nie wiem czy zdajesz sobie sprawę , że Ty , ja i wszyscy inni ludzie żyjemy w świecie czarów i magii. Gdybym to usłyszał jakieś 2 lub 3 lata temu to powiedział bym, że komuś „palma odbiła”

Czas leci a poglądy i przekonania się zmieniają … Więc dziś to ja będę tą osoba ,która wprowadzi Ciebie w świat magii.

Wyobraź sobie lub przypomnij jak Harry Potter wypowiada magiczne zaklęcie i nagle dzieje się magia. Przedmioty same latają, ludzie zamieniają się w żaby i odwrotnie, jedzenie pojawia się na stołach 🙂

I Ty też tak możesz 😉 może nie zamienisz nikogo w żabę ale możesz sprawić ,że Twoje życie będzie wyglądało jak film fantastyczny.  W naszym życiu mamy taką moc ,dzięki której jak odpowiednio wypowiemy słowa , zamieniają się one w zaklęcia, pewnie czytasz to teraz i przecierasz oczy z niedowierzaniem. Od jakiegoś czasu, kiedy w to uwierzyłem moje życie zmieniło się o 180 stopni. Między innymi miejsce gdzie mieszkam, praca , finanse ,znajomi , motywacja i kończąc na świętach ,które właśnie spędzam w Maroku. W listopadzie tego roku postanowiłem przetestować swoje możliwości jako ,że nigdy delikatnie mówiąc nie przepadałem za świętami i chciałem je spędzić z dala od domu, zimna i deszczu bądź śniegu. Postanowiłem wypowiedzieć swoje marzenie w odpowiedni sposób i oto pisze ten artykuł ubrany w krótkie spodenki , koszulkę w promieniach grudniowego słońca przy temperaturze 26 stopni. Uwierz mi to działa 😉

A więc w skrócie jak to zrobić – zacznij marzyć, wypowiedz tą myśl na głos i zobacz jak dzieje się magia. Nie obawiaj się swoich marzeń i nie podcinaj im skrzydeł. Masz wielką moc tylko musisz w nią uwierzyć , a zobaczysz jak szybko się to spełni.

Oczywiście jak każdy czarodziej mam swoja specjalną technikę jak te słowa wypowiadać 😉 jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do mnie i zostań czarodziejem swojego życia.

By | 2018-02-13T11:26:41+00:00 25 grudnia, 2015|Coaching, Motywacja|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz