Już niebawem …

Już niebawem …

Już niebawem …

Moi Drodzy, chciałbym uchylić rąbka tajemnicy, a zarazem trochę się pochwalić. Już niebawem rozpoczniemy zapisy na szkolenia ze sprzedaży i negocjacji. Chciałbym przypomnieć Wam, jak bardzo jest to pożądana umiejętność. która, przyda się w każdej dziedzinie życia. Najbardziej rozpoznawani trenerzy rozwoju osobistego bardzo często o tym wspominają i zachęcają do rozwoju umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych .

Robert Kiyosaki w prawie każdej swojej książce podkreślał, że trzeba zacząć od nauczenia się sprzedaży, a dopiero potem rozpocząć biznes. Od dawna wiadomo, że nawet najlepsze produkty czy usługi potrzebują jeszcze lepszych sprzedawców, aby trafiły one do klienta.

Ostatnio również Mateusz Grzesiak w jednym ze swoich postów na temat zawodów przyszłości umiejscowił zawód sprzedawcy na bardzo wysokim, drugim miejscu(według badań jest to aktualnie piąta najważniejsza umiejętność na świecie).

Cóż mogę więcej dodać od siebie? Od dawna pracuje w sprzedaży i zgadzam się w 100% . Niebawem ruszamy! Przygotujcie się na coś wyjątkowego i jednocześnie dostępnego dla wszystkich.

Szkolenie sprzedaż

Szkolenie sprzedaż

By | 2018-07-16T21:06:47+00:00 8 lutego, 2015|Coaching|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę. Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń . Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą. Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz