Jak zostałem masterem …

, MotywacjaJak zostałem masterem …

Jak zostałem masterem …

Master NLP

Kiedy paręnaście lat temu mój przyjaciel powiedział mi ,że interesuje się NLP było to dla mnie coś nowego ,nieznanego  i niezrozumiałego. Wysłuchałem go, wymieniliśmy parę zdań i temat zamknęliśmy. Dopiero parę lat później wpadła mi w ręce książka A.Batko człowieka który to sprowadził NLP do polski.

Przeczytałem ją dosłownie w dwa może trzy wieczory, a wyobraź sobie ,że nie byłem w tamtym czasie molem książkowym 😉 Treść była mi tak bliska ,że gdy ją czytałem czułem jakby była napisana specjalnie dla mnie, autor dosłownie czytał mi w myślach. Od razu poczułem ogromne zaciekawienie co spowodowało ,że zacząłem czytać kolejne publikacje aż doszedłem do książek samych twórców NLP.

Jak wiadomo same książki nie dadzą praktyki i ćwiczeń dlatego miałem jedynie wiedzę teoretyczną, która już zasiała ziarno w mojej głowie. Przez kolejne lata zgłębiałem wiedzę, podróżowałem i wiedziałem, że muszę w końcu pójść na kurs. Przeżyć przygodę i doświadczyć NLP na własnej skórze. Dawno zasiane ziarno urosło już na tyle duże, że nadszedł czas aby zebrać plony i zapisałem się na kurs. Poznałem rewelacyjnego trenera Sławka, który krok po kroku wprowadził mnie w tajniki NLP.

Była to długa 20 dniowa podróż co spowodowało ,że poznałem siebie na nowo. Jak działa mój umysł świadomy i nieświadomy , do czego zdolne jest moje ciało jak również co mnie ogranicza, demotywuje ale i pcha w stronę sukcesu. Teraz kiedy już jestem masterem nlp odzyskałem pełną kontrolę nad swoim życiem mało tego, mogę pomóc Tobie z pozbyciem się nałogów, fobii, przekonań które Ciebie ograniczają, a jest to tylko kropla w morzu możliwości.

Napisz lub dzwoń do mnie, jestem gotów żeby Tobie pomóc.

master nlp

By | 2018-02-13T11:38:17+00:00 5 grudnia, 2015|Coaching, Motywacja|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz