Jak zarabiać na kryptowalutach- 5 sposobów

, Możliwości biznesoweJak zarabiać na kryptowalutach- 5 sposobów

Jak zarabiać na kryptowalutach- 5 sposobów

Jak zarabiać na kryptowalutach – 5 sposobów?

Jeżeli nie jesteś leniwy, dużo czytasz na ten temat oraz myślisz o odpowiednim wykorzystaniu tej wiedzy, chcesz zwiększyć standard swojego życia, to pora na to, aby poznał 5 sposobów zarabiania na kryptowalutach. Można zacząć zarabiać praktycznie od teraz. W niektóre sposoby musisz zainwestować trochę pieniędzy i czasu, a w inne nie. Każdy lepiej są odnajdzie w trochę innym sposobie, ale dobrze jest korzystać ze wszystkich.

Handel

Jest to najprostsza i najbardziej podstawowa metoda zarabiania na kryptowalutach. Trzeba je sprzedawać wtedy, kiedy są drogie i kupować, gdy są tanie. Musisz posiadać środki finansowe oraz wybrać odpowiednią giełdę. Najpierw musisz kupić  BTC za PLN, więc zostają Ci do wyboru polskie giełdy, jak Bitmarket.pl i BitBay.net. Bitcoiny możesz również kupić za pomocą karty kredytowej, na przykład w serwisie CEX.io. Prawdziwa zabawa i trading zaczyna się na dużych giełdach takich jak Binance jest tam kilkadziesiąt altcoinów do kupienia i tradingu. Teraz pomyśl nad planem inwestycyjnym oraz określ stopień podejmowanego ryzyka.

Kopanie, czyli Mining

Dzięki niemu teoretycznie każdy może stać się bogaty. Na pewno jednak będziesz miał realne źródło pasywnego dochodu. Wynajęcie własnej mocy obliczeniowej w takich serwisach jak bitmian, da Ci możliwość wydobywania najbardziej opłacalnych kryptowalut oraz wypłatę w bitcoinach bezpośrednio do Twojego portfela. Musisz tylko pilnować koparki, resztą zajmie się serwis. Możesz kupić koparki ASIC przeznaczone pod konkretne algorytmy albo kupić bardzo dużo kart graficznych oraz kopać kryptowaluty z algorytmami dla GPU.

Wynajem mocy obliczeniowej

Możesz również kupować moc obliczeniową i na tym zarabiać. Nie kupujesz swojego sprzętu do kopania, tylko go wypożyczasz. Z tego względu teoretycznie możesz kupić moc obliczeniową, która jest trochę tańsza niż kryptowaluty. Możesz czekać na okazje i tanio wydobywać moc i nie sprzedawać kryptowalut od razu, tylko czekać aż ich ceny wzrosną. Możesz wtedy naprawdę dobrze zarobić. Najlepiej jest kopać te kryptowaluty, które jest najłatwiej wydobyć. Wynajem mocy obliczeniowej jest również najtańszym sposobem kopania, gdy jesteś inwestorem.

Usługi

Możesz również świadczyć różnego rodzaju usługi osobom, które są zainteresowane kryptowalutami. Możesz budować koparki na zlecenie, wtedy możesz liczyć na prowizję od montażu i serwisu. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, to możesz prowadzić szkolenia z zakresu kopania i inwestowania w  kryptowaluty. Możesz pisać książki, nagrywać filmy lub prowadzić bloga na ten temat. Pamiętaj tylko o tym, że musisz dbać o wysoką jakość Twoich usług.

Programy partnerskie

To ostatni punkt ma mojej liście. Programy partnerskie związane z kryptowalutami, to między innymi BitBay, BitMarket oraz EXP Asset oraz giełda Binance.W tym ostatnim możesz się dodatkowo wiele nauczyć na temat rynku kryptowalut. Wystarczy umieścić na swojej stronie internetowej link do jednego z tych serwisów, a jeżeli klient zechce skorzystać z jego usług, to dostaniesz prowizję. Dzięki programom partnerskim możesz zwiększyć zyski ze swojej działalności. Programy partnerskie będą szczególnie korzystne dla osób, które mają dużą bazę kontaktów.

Które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze?

Skoro przeczytałeś cały tekst, to na pewno jesteś zainteresowany zarabianiem na kryptowalutach. Każde z zaproponowanych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. Myślę, że najlepsza opcja to dołączenie do programu partnerskiego, jeżeli prowadzisz swój blog lub wynajem mocy obliczeniowej. Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, to na pewno będziesz się dobrze czuł, świadcząc na ich rzecz usługi z branży rynku kryptowalut. Wszystko jest również zależne od tego, w czym się czujesz pewnie, jakie są Twoje umiejętności.

 

Zobacz również film na YouTube jak zacząć działać z bitcoin i altcoin

Kolejna dawka wiedzy o altcoin-ach

     

By | 2019-07-15T18:43:01+00:00 21 marca, 2018|Motywacja, Możliwości biznesowe|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. młody 2 sierpnia, 2018 w 4:50 am- Odpowiedz

    Sporo ciekawych informacji, które dużo rozjaśniają

Zostaw komentarz