Jak to wszystko się zaczęło …

, Motywacja, OdszkodowaniaJak to wszystko się zaczęło …

Jak to wszystko się zaczęło …

Witajcie ,

Trochę czasu minęło i pewnie część z was myśli ,że zapomniałem o najważniejszym czyli o początkach jak się to wszystko zaczęło – a mianowicie o branży odszkodowawczej.
Dzięki niej właśnie rozpoczęła się moja przygoda z biznesem i pomocą innym .

I potwierdzam dalej to robię 😉 mimo upływu lat idąc do klienta czuje tę dawkę adrenaliny przed wejściem, lekką niepewność gdzieś w środku ciała i myśli które potrafią przelecieć przez moja głowę. Pewnie sam nie raz to czułeś , czy może przed randką , spotkaniem z szefem , albo przed poważną rozmową z rodzicami .
Kiedy to już zrobisz ,ten pierwszy krok co spowoduje ,że przekroczysz „próg” nagle myśli cichną, zmienia się postawa ciała a Ty jesteś głównym bohaterem w swoim własnym filmie. I grasz rolę swojego życia za która dostaniesz upragniona nagrodę – więc skąd się biorę te myśli ,że się nie uda , ja nie dam rady , inni są lepsi ode mnie i tak można by pisać cały dzień.

Więc zastanów się czy tak zwana „strefa komfortu” jest dla Ciebie naprawdę komfortowa , czy nie lepiej zrobić coś innego i oczekiwać innych rezultatów a skoro to czytasz to oznacza ,że szukasz tej drogi.

Przeszkoliłem wiele osób i każda z nich na samym początku obawiała się tego samego … ale jak to mówi jeden z najlepszych trenerów NLP i mój dobry znajomy Sławek  – „skoro zmierzasz na szczyt nie narzekaj ,że masz pod górę”

W końcu zrób to co odkładasz na jutro ,poniedziałek ,później itp. A dostaniesz Oskara za swoja życiową rolę.

Jeżeli czujesz ,że jest to ten moment skontaktuj się ze mną teraz !
A razem ustalimy jak dojść na szczyt – Twojego potencjału.

Pozdrawiam

Krzysiek Gromaszek

 

By | 2018-03-19T05:07:56+00:00 13 kwietnia, 2016|Coaching, Motywacja, Odszkodowania|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. Milioner 4 sierpnia, 2018 w 12:37 pm- Odpowiedz

    Sporo ciekawych informacji, które dużo rozjaśniają

Zostaw komentarz