Czym jest platforma FutureNet i jak na niej zarobić

Czym jest platforma FutureNet i jak na niej zarobić

Czym jest platforma FutureNet i jak na niej zarobić

Futurenet

Czym jest FutureNet – najprościej to opisując jest platformą społecznością taką jak facebook, instagram itp. z jedną ale bardzo ważną różnicą płaci nam za naszą aktywność – tak właśnie za logowanie , komentowanie, udostępnianie. I chyba dla nas Polaków najlepszą wiadomością jest to że jest to polska platforma firma pochodzi z Wrocławia 😉

Poniżej opiszę plan marketingowy i jak wszystko działa .

Plan marketingowy FutureNet jest dostosowywany  do naszych oczekiwań, ponieważ nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że im będziemy bardziej zadowoleni,  przyciągniemy więcej znajomych, a tym samym firma więcej zarobi i  sami dostaniemy więcej. Czy w tej sytuacji ktoś może przegrać?

Futurenet-zarabiaj-online

 

Omówienie planu marketingowy FutureNet

Social Media Bonus

Jeżeli potrzebne byłoby sklasyfikowanie wszystkich 8 sposobów zarabiania w FutureNet , to Social Media Bonus jest tym najważniejszym, a zarazem najprostszym ze sposobów. Jest to wynagrodzenie za Twoją aktywność – po prostu rób to samo, co na Facebooku i miej za to płacone.

Każda Twoja aktywność jest rejestrowana i wyceniana poprzez algorytm, tak więc Twoje posty, komentarze, ilość znajomych,  to wszystko ma znaczenie. Jakie? Raz na dobę jest to wszystko zliczane i pojawia się na Twoim koncie.

Tutaj znowu wkracza firma i dodajeTwoje parametry aktywności będą szczególnie premiowane podczas używania komunikatora wewnętrznego FutureNet (czat)”

Friends Bonus

Friend bonus jest jedną z ciekawszych prowizji ,jakie możemy otrzymać z FutureNet. W uproszczeniu możemy powiedzieć, że otrzymujemy dodatkowo wynagrodzenie za uzupełnianie matryc.

W tym przypadku lepiej zobrazować to na przykładzie. Weźmy pod uwagę pierwsza najprostszą matrycę na poziomie 10$. Zakładamy, że każdy znajomy wprowadzany wykupi podstawowy pakiet czyli member za 10$.

Zobacz jak wypełnia się matryca. W pierwszej linii są trzy miejsca, za każde wypełnione miejsce dostaniesz prowizję 5% czyli w matrycy za 10$ będzie to 0,5$ w matrycy za 25$ będzie to 1,25 i tak dalej.

FutureNet-Matryca-zarabiaj-online

 

Z Friends Bonus dostajemy prowizję z 10 poziomów po 5% z każdego.

New Position Bonus

New position bonus w uproszczeniu możemy nazwać nowymi matrycami. Co ważne i warte podkreślenia, każdy może otrzymać dodatkową pozycję. By otrzymać nową pozycje w Friends Tree należy spełnić dwa warunki.

Pierwszy warunek to zapełnienie matrycy w Friends Tree na dwóch pierwszych poziomach, czyli trzeba mieć na pierwszym poziomie trzy osoby na drugim dziewięć osób. Oczywiście nie muszą to być osoby polecone bezpośrednio.

Drugi warunek, to ogólna ilość osób w Friends Tree – dla pierwszej dodatkowej pozycji to 40 osób, kolejna dodatkowa pozycja otwiera się przy 80 osobach.

Ważne!  Plan marketingowy FutureNet jasno mówi, że nie są to osoby polecone bezpośrednio, a ma być to praca zespołowa. Dołącz do mnie a na pewno Tobie pomogę – zrób to teraz

W tym miejscu FutureNet jeszcze dokłada new position bonus dla „ambitnych”, a mianowicie partnerzy Biznesowi decydujący się na start w pozycji Sapphire lub Royal otrzymują w chwili zakupu dodatkowe matryce o łącznej wartości 685$ dla pozycji Sappfire oraz 1685$ dla pozycji Royal. Umiejscawiając matryce w matrycy podwajamy swój dochód w Friends Bonus.

Od chwili kiedy osiągniesz lub zakupisz pozycję Exclusive masz 14 dni na Upgrade do pozycji Sapphire lub Royal, aby otrzymać dodatkowe matryce

Matching Bonus

Matching bonus nazywany jest przez twórców planu marketingowego FutureNet motywatorem. Motywuje on nas do osobistego zapraszania nowych znajomych. Matching bonus to procentowa premia od wszystkich naszych bezpośrednio poleconych, od ich zarobków z Friends bonus.

Premia Matching Bonus naliczana jest w oparciu o dochody Twoich bezpośrednich poleconych  z  FRIENDS BONUS. Jest on liczony osobno dla każdej matrycy. Maksymalnie możesz uzyskać aż 50% dochodów Twoich poleconych.

Ważne! Aby otrzymać Matching Bonus nie musisz posiadać żadnych kwalifikacji.

Od każdego osobiście zaproszonego Partnera, który otrzyma premię naliczoną w Friends Tree Bonus otrzymujesz od 10% do 50% wysokości jego dochodu. Wysokość Matching Bonus zależna jest tylko od posiadanego przez Ciebie Pakietu.

  • Pakiet Member za 10$ to 10% maching bonus;
  • Pakiet Basic za 25$ to 20% maching bonus;
  • Pakiet Gold za 50$ to 30% maching bonus;
  • Pakiet Exlusive za 100$ to 50% maching bonus;
  • Pakiet Sapphire za 500$ to 50% maching bonus;
  • Pakiet Royal za 1000$ to 50% maching bonus.

Jest jeszcze parę innych bonusów ale to opisze w następnym poście 😉 moim zdaniem na początek to wystarczy abyś mógł podjąć decyzję czy warto podjąć ryzyko i zarejestrować się za – darmo sprawdzić jak działa portal a w późniejszym terminie zainwestować 10$ około 40 zł i zacząć zarabiać online dużo większe sumy 😉

 

By | 2018-07-18T21:08:27+00:00 Kwiecień 3rd, 2016|Możliwości biznesowe|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. Krzysiek Sierpień 3, 2018 w 7:51 am- Odpowiedz

    Też działam w internecie ale dopiero od 3 miesięcy , mam nadzieje że uda mi się dojść do podobnych wyników

Zostaw komentarz