Dlaczego warto kupić szkolenie NLP

, Motywacja, sprzedażDlaczego warto kupić szkolenie NLP

Dlaczego warto kupić szkolenie NLP

Dlaczego warto kupić szkolenie NLP za kilka tysięcy złotych ?

NLP to temat bardzo kontrowersyjny ale zyskuje coraz większą popularność i uznanie. Jeśli tu jesteś, to pewnie szukasz informacji na temat kursów NLP i zastanawiasz się czy warto kupić takie szkolenie za 7 tysięcy zł, bo tyle średnio kosztuje profesjonalny kurs. Może nawet zastanawiasz się czy takie szkolenie przyda się pracownikom w Twojej firmie?

 

Czym jest NLP?

W skrócie metoda NLP to nic innego jak tylko zbiór narzędzi, które umożliwiają uczenie się komunikacji i wprowadzanie zmian. Często określa się tę metodę programowaniem przy pomocy wzorców lingwistycznych, neurologicznych i behawioralnych. Blisko tutaj do psychologii i szeroko pojętej terapii. Metoda NLP pokazuje jak kierować mózgiem aby odnosić jak najlepsze rezultaty.

Dla kogo przeznaczony jest kurs NLP?

Dla każdego, kto chciałby poprawić jakość swojego życia, biznesu, postrzegania świata. Praktyczny kurs NLP to praca nad efektywną komunikacją, asertywnością, emocjami, negocjowaniem, motywowaniem, wdrażaniem zmian. Ukończenie szkolenia pomaga osiągnąć niezależność i pokazuje jak budować relację z innymi ludźmi, co często prowadzi do sukcesu i awansu. Dlatego z takich rozwiązań bardzo często korzystają nie tylko osoby fizyczne ale także firmy. To również dobry sposób nauczenia się jak bronić się przed manipulacją. Z kursów NLP korzystają głównie ludzie biznesu ale także nauczyciele, pracownicy opieki medycznej, liderzy, czyli wszyscy ludzie, którzy kładą nacisk na komunikację.

Jak wybrać dobry kurs NLP?

Uważam, że na inwestycję w siebie nie powinno szczędzić się pieniędzy jednak nie zawsze wygórowana kwota jest gwarancją profesjonalizmu. Szczególnie w przypadku, gdy w Internecie możemy znaleźć szeroką ofertę takich szkoleń. Na co najlepiej zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego kursu NLP?

  • Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, że oferowane kursy różnią się stopniem zaawansowania.
  • Przed wyborem kursu zawsze należy sprawdzić czy jest on certyfikowany i przez kogo. Pojawiło się wiele szkół które tworzą własne certyfikaty nie mające nic wspólnego z Twórcami NLP
  • Każdy uczestnik kursu powinien także otrzymać materiały pomocnicze, skrypt , podręcznik itp.
  • Końcowy egzamin powinien zawierać część teoretyczną i praktyczną.
  • Bardzo ważne jest również aby grupy szkoleniowe nie były przeładowane i możliwe były indywidualne zajęcia oraz zadawanie pytań.
  • Zajęcia powinny mieć charakter warsztatu w dobrej atmosferze.

 

Czy warto zmienić swoje życie i sposób postrzegania świata za kilka tysięcy zł podczas warsztatów,
w gronie przyjaźnie nastawionych ludzi z otwartymi umysłami i wyszkoloną kadrą? Na pewno jest to ciekawe doświadczenie, które kształci i pokazuje jak się rozwijać i stawać się coraz lepszym. Jest to też ciekawa forma rozwoju osobistego, która z pewnością może zastąpić żmudny i nieciekawy proces tradycyjnej terapii, a co najważniejsze – daje szybkie rezultaty. Poświęcenie czasu i pieniędzy na tę metodę szkoleniową powinno zwrócić się z nawiązką i przy okazji przynieść wiele radości i pozytywnego nastawienia. Tutaj najważniejszy jest trwały efekt a za podniesienie jakości życia warto zapłacić nawet większe pieniądze.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem takie kursu mam dla Ciebie rewelacyjną ofertę :

Jeżeli kupisz kurs na mojej stronie dostaniesz w gratisie 3 h Coachingu/mentoringu o wartośći 1200 PLN na wybrany przez Ciebie temat za darmo !!!

1 Praktyk NLP Weekendowy – Start WrzesieńKliknij tutaj

2 Nowy kod NLP – 23-26 SIERPNIA 2018 Kliknij tutaj

 

Zobacz krótki film dlaczego warto wziąść udział w tym niesamowitym szkoleniu.

 

By | 2018-07-08T20:28:52+00:00 11 czerwca, 2018|Coaching, Motywacja, sprzedaż|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz