Czym jest szczęście ?

, OdszkodowaniaCzym jest szczęście ?

Czym jest szczęście ?

Czym jest szczęście ?

Dziś od rano męczyło mnie to pytanie , zadawałem je znajomym, osobom przechodzącym obok mnie na ulicy i … wiem jedno każdy z nas ma inną definicję szczęścia .
Pamiętam jak byłem małym chłopcem, wtedy szczytem szczęścia było dla mnie wyjść pograć z kolegami w piłkę lub dostać tabliczkę czekolady 🙂 Dorastając moje priorytety ulegały zmianie, kasa , imprezy, dziewczyny wszystko to było wypadkową “szczęścia”.
Natomiast dziś kiedy to już przekroczyłem magiczną barierę 30 lat wszystko wygląda zupełnie inaczej, imprezować się już aż tak nie chcę , pieniądze to rzecz nabyta, a dziewczyny przychodzą i odchodzą 😉 Przychodzi taki moment żeby się zatrzymać na chwilę i pomyśleć “czym jest dla Ciebie szczęście?”
Właśnie dziś zadałem sobie to pytanie i oto taka pojawiła się odpowiedz : Szczęście to móc spełniać swoje marzenia od tych malutkich jak „McFlurry” w McDonaldzie po te najbardziej ekscytujące jak podróż dzikimi szlakami dżungli w Indonezji. Inwestować w siebie, rozwijać się i pokonywać kolejne bariery w naszym życiu. Ale na tą chwilę największym szczęściem jest moja praca a zarazem pasja w jednym.

Uwielbiam pomagać ludziom w ciężkich sytuacjach, czasami nie widzą żadnej perspektywy poprawy na lepsze. Jako coach obserwuje podczas sesji jak dostają skrzydeł i dosłownie potrafią latać 5 metrów nad ziemią.  Jak docieram do osoby poszkodowanej w wypadku, która nie ma pojęcia jakie prawa jej przysługują. Po chwili rozmowy widzę jak w ich szklących oczach pojawia się iskierka nadziei, a ja robię wszystko co w mojej mocy żeby ta iskierka zmieniła się w ogromny płomień. Jest to tak niesamowite uczucie aż trudno opisać to w słowach …

A czym dla Ciebie jest szczęście ? 🙂

Czym-jest-szczęście

By | 2018-07-16T21:27:45+00:00 15 stycznia, 2015|Coaching, Odszkodowania|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.