Czym jest coaching ?

, MotywacjaCzym jest coaching ?

Czym jest coaching ?

Czym jest coaching ?

Coraz więcej osób mnie pyta , kim jest coach ? czy to może psycholog ? czy rozwiąże za moje problemy ? czy może zleci jakąś terapie itp. Itd.

Więc chciałbym wyjaśnić co według mnie oznacza bycie coachem.

Coach jest jak ogrodnik, który pielęgnuje drzewko np. wiśnie , przycina ją, nawozi. Robi wszystko żeby drzewo rosło i miało jak największy urodzaj. Natomiast nigdy nie urodzi za wiśnie żadnej wisienki . Bez jej udziału nie będzie żadnych zbiorów. Dlatego czasami nawet , mimo największych starań ogrodnika , wiśnia nie zaowocuje.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a coachingiem zapraszam na darmową sesje zerową , aby choć trochę doświadczyć czym jest coaching .

Czym-jest-coaching

By | 2018-07-16T21:00:02+00:00 5 kwietnia, 2015|Coaching, Motywacja|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. Bartek 2 sierpnia, 2018 w 10:29 pm- Odpowiedz

    WOW, tego właśnie szukałem w internecie, same konkrety!

Zostaw komentarz