Czy warto zacząć pracę w branży odszkodowawczej ?

Czy warto zacząć pracę w branży odszkodowawczej ?

Czy warto zacząć pracę w branży odszkodowawczej ?

Czy warto zacząć pracę w branży odszkodowawczej

Od kiedy odszkodowania zaczęły być bardziej medialne a co za tym idzie popularne, coraz więcej osób mnie pyta czy opłaca się rozpocząć współprace w branży odszkodowawczej?

Po pierwsze pracy nigdy nie zabraknie. Corocznie w Polsce giną w wypadkach tysiące ludzi, z czego niemal połowa w wypadkach drogowych. Statystyki wypadków są przerażające, a kolizje drogowe nawet nie są liczone. A to nie wszystko … co z wypadkami w pracy, w rolnictwie, błędach medycznych?

Po drugie obecnie w Polsce działa około 600 firm odszkodowawczych. Jednak większość z nich to kilkuosobowe firmy, które nie robią dla poszkodowanych niczego, czego sami nie mogliby zrobić. Po takich firmach bardzo często przejmujemy sprawy.

7% poszkodowanych w wypadkach stwierdza, że ściągną sobie odszkodowanie sami. Kwoty które uzyskują są to kwoty minimalne.

29% poszkodowanych trafia do kancelarii odszkodowawczych, gdzie adwokaci i specjaliści ściągają za niego maksymalne odszkodowania w jak najkrótszym czasie.

64% osób nie robi z tym nic!

Z czego to wynika? Z niewiedzy.

Wypadki były, są i będą.

Więc jak myślicie, czy pracy może zabraknąć ?

Jedynym efektem ubocznym w tej pracy jest to ,że ludzie są naprawdę wdzięczni, że ich uświadamiamy i pomagamy. Bardzo często po otrzymaniu odszkodowania chcą pomagać osobą w swoim otoczeniu i zatrudniają się w naszej firmie.

Może i Ty jesteś zainteresowany ?

By | 2018-02-13T11:43:58+00:00 23 lutego, 2015|Odszkodowania|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. franek 2 sierpnia, 2018 w 3:54 pm- Odpowiedz

    WOW, tego właśnie szukałem w internecie, same konkrety!

Zostaw komentarz