Czy warto brać udział w szkoleniach ?

, MotywacjaCzy warto brać udział w szkoleniach ?

Czy warto brać udział w szkoleniach ?

Czy warto brać udział w szkoleniach ?

Żyjemy w czasach, gdzie wiedza to podstawa. Człowiek gdy chce osiągnąć sukces powinien rozwijać swoje zdolności,poznawać mechanizmy sprzedaży, samorozwoju i kreowania świata.

Co daje udział w szkoleniach? Zdobywasz wiedzę, a to najważniejsze, bo uczysz się kreować świat wokół Ciebie. Nie tylko wiedzę teoretyczną, książkową ale też praktyczną, co pozwala zamienić zdobyte umiejętności w sukces zawodowy i osobisty. Jak powiedział Albert Einstein „Is­to­ta kształce­nia po­lega na ćwicze­niu umysłu, w dochodze­niu do te­go, cze­go nie da się zna­leźć w podręcznikach”

Rozwój osobisty i pogłębianie wiedzy to także awans zawodowy i poczucie lepszej wartości siebie. Rozwijasz się, szkolisz, zarabiasz lepiej.

Więc według mnie warto brać udział w szkoleniach, mało tego trzeba brać udział !

Natomiast trzeba umieć wychwycić z morza ofert te najciekawsze i najbardziej nam odpowiadające.

Śledźcie mojego bloga, ponieważ już niebawem zaproszę was na pierwsze szkolenie.

By | 2018-03-19T05:10:54+00:00 1 marca, 2015|Coaching, Motywacja|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę. Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń . Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą. Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz