Czy umiejętności sprzedażowe są Tobie potrzebne w życiu codziennym ?

Czy umiejętności sprzedażowe są Tobie potrzebne w życiu codziennym ?

Czy umiejętności sprzedażowe są Tobie potrzebne w życiu codziennym ?

Czy umiejętności sprzedażowe są Tobie potrzebne w życiu codziennym.

Pewnie zdajesz sobie sprawę, że w życiu codziennym  kiedy idziemy do sklepu, spotykamy się ze znajomymi lub rodziną. Wydaje nam się że sprzedaż nie jest potrzebna. Aczkolwiek w danej chwili uważam że jest zupełnie inaczej, ponieważ wszystko co robimy, można nazwać sprzedażą.
Jeżeli spotykam się ze znajomymi i chcemy ich namówić byśmy wyjechali wspólnie na wczasy. To automatycznie sprzedajemy im pomysł, gdzie możemy spędzić razem wspólny czas.

Jeżeli spotykamy się z rodziną i chcemy zorganizować przyjęć niespodziankę dla jednego z członków rodziny. To automatycznie znowu musimy sprzedać idee żaby wybrać dogodne miejsce, umówić imprezę niespodziankę, przygotować wszystko to musimy do tego użyć odpowiednich argumentów sprzedażowych.

Tak samo jest kiedy idziemy na randkę z dziewczyną. Również musimy się „sprzedać” i pokazać z jak najlepszej strony żeby była zainteresowana kolejnym spotkaniem. To jest właśnie sprzedaż bezpośrednia której warto się nauczyć i opanować do perfekcji.

Każda osoba w życiu sprzedaje nie zależnie gdzie pracujemy na etacie czy mam własną firmę , musimy sprzedawać usługi, produkty, naszą wiedzę.

Efektem ubocznym trenowania umiejętności sprzedaży jest pewność siebie której często nam brakuje. uczymy się podejmować szybko decyzje bo w momencie negocjacji nie ma czasu na przeciąganie rozmowy w nieskończoność. Bardzo mocno uruchamiamy naszą kreatywność żeby obalić obiekcje klienta jak i wdrożyć nasze własne metody sprzedaży.

Dlatego właśnie serdecznie Ciebie zapraszam żebyś sprawdził jakie szkolenia oferuję. Będzie ich coraz więcej ,będę tworzył grupy sprzedażowe i rozwijał kolejne projekty.. Jeżeli wierzysz ,że inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją to nic więcej nie muszę dodawać. Kliknij i zobacz sam.
Osobiście polecam szkolenia z zakresu NLP, ponieważ w mojej ocenie są bardzo skuteczne i dużo zmieniły w mim życiu.
Jeżeli masz jakieś pytania śmiało skontaktuj się ze mną albo dołączy do jednego z moich biznesu – sprawdź tutaj

By | 2018-03-29T17:52:11+00:00 29 marca, 2018|sprzedaż|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. borys 1 sierpnia, 2018 w 1:53 pm- Odpowiedz

    Interesujący wpis. Myślę, że powinien przeczytać go każdy bloger, który chce powiększyć grono swoich odbiorców

Zostaw komentarz