Czy potrafisz marzyć ?

, MotywacjaCzy potrafisz marzyć ?

Czy potrafisz marzyć ?

Czy potrafisz marzyć ?

Pewnie się zastanawiasz co on znowu wymyślił ?
Przecież każdy potrafi marzyć … a właśnie ,że nie każdy i większość z nas boi się swoich marzeń. Druga połowa która już coś sobie wymarzy boi się spełnić te marzenie – co będzie jak już je spełnię ? Stracę cel do którego dążyłem przez tyle miesięcy/lat …

Przez lata które współpracowałem z ludźmi , budowałem zespoły sprzedażowe , prowadziłem liczne coachingi. Poznałem cały ogrom ograniczeń jakie sobie instalujemy w głowie, może niekoniecznie sami ale z „pomocą” najbliższych (rodziny , przyjaciół)
Ja zawsze uchodziłem za lekkoducha ponieważ rzadko kiedy się czym przejmowałem i uważałem ,że wszystko jest możliwe , co tu dużo pisać do dziś tak jest.

Oni nie zrezygnowali ze swoich marzeń

Jednym z kluczowych wyzwań jest brak akceptacji społeczeństwa , ale czy którykolwiek z miliarderów się tym przejmował – czy Bill Gates stworzył by światową markę gdyby słuchał najbliższych którzy mu mówili „ komputer a po co to komu? ” , Czy Elon Musk stworzyłby samochód elektryczny lub promy kosmiczne ,które są wielokrotnego użytku gdyby słuchał ekspertów którzy śmiali mu się w twarz ?

No właśnie do geniuszu jest potrzebna odrobina szaleństwa, wiedzy, ogromna ilość wytrwałości i odporności na krytykę.

Dlatego często ludzie coś sobie wymarzą i żyją tą wizją całe życie, taka marchewka na wędce. Albo od razu się boją i wymazują to marzenie z głowy i wracają do normalnego życia.

A Ty do której grupy należysz ?

NIE BÓJ SIĘ MARZYĆ !!!

Przekształcić swoje marzenia w cele i ułóż plan jak je spełniać! 

Lubię to powiedzienie ,że “marzenia się nie spełnią, tylko marzenia się spełnia” . Jest w tym taki głęboki przekaz i mega dawka motywacji do działania. Opisująca jak ludzie czekają i tracą życie zamiast skorzystać z konsultacji , coachingu i pójść do przodu. Osobiście bardzo często korzystam z coachingu ,żeby jeszcze szybciej zrealizowac moje marzenia. Czasami znajdziemy się w takim miejscu ,że za nic nie wiemy jak ruszyć do przodu. a jedna lub dwie sesje mogą zmienić naszą perspektywne na dane wyzwanie.

By | 2018-07-20T21:31:17+00:00 30 lipca, 2017|Coaching, Motywacja|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz