A co Ty zrobisz żeby osiągnąć jeszcze więcej ?

, Motywacja, Odszkodowania, Opieka medycznaA co Ty zrobisz żeby osiągnąć jeszcze więcej ?

A co Ty zrobisz żeby osiągnąć jeszcze więcej ?

Możesz wszystko jeśli tylko chcesz

Ostatnio miałem w życiu zwariowany okres, przeprowadzka do nowego miasta , intensywne kursy z rozwoju osobistego i dynamiczny rozwój firmy.

Nie wiem czy też tak masz drogi czytelniku , że w pewnym momencie życia czujesz iż nastał czas na zmiany i to poważne. To oznacza ,że pragniesz przeżyć coś nowego ,ekscytującego , wyjść jeszcze dalej ze swojej strefy komfortu.

Ja tak miałem i postanowiłem pójść za głosem mojej intuicji. Podświadomości czy jak to sam lepiej byś mógł nazwać, zostawiłem wszystko za sobą spakowałem się i pojechałem. Byłem niesamowicie ciekawy jaką to przygodę życie mi zafunduje, co się wydarzy i na jaki okres starczy mi siły wewnętrznej. Bo jak wszyscy wiemy potrafi się ona szybko wyczerpać …

Dziś chciałbym się z Tobą podzielić jak zaledwie po 3 miesiącach wygląda moje życie. Mieszkam w pięknym dużym domu w Warszawie, z wielkim ogrodem który codziennie rano budzi mnie do życia. Rozwijam nową biznes i właśnie skończyłem 10 dniowy kurs Praktyka NLP.

Otworzyło mi to oczy jeszcze bardziej, poznałem niesamowitych ludzi każdy z innym podejściem do życia i inną historią która to go ukształtowała. W następnych postach opowiem Tobie jakie granice przekroczyłem w ciągu mojej 10 dniowej przygody z NLP.

Pamiętaj aby codziennie spełniać swoje marzenia choćby te najmniejsze. Ja swoje spełniłem i zostałem Praktykiem NLP

By | 2018-03-19T05:08:21+00:00 12 października, 2015|Coaching, Motywacja, Odszkodowania, Opieka medyczna|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. borys 7 sierpnia, 2018 w 7:08 am- Odpowiedz

    Super blog , fajnie że dzielisz się tą wiedzą z innymi , którzy dopiero zaczynają działać w biznesie

Zostaw komentarz