5 powodów dlaczego warto działać w MLM

5 powodów dlaczego warto działać w MLM

5 powodów dlaczego warto działać w MLM

Powody, dla których warto działać w marketingu sieciowym

Marketing sieciowy to trudny biznes, który wymaga wielu umiejętności i wiedzy, aby odnieść sukces. Nie powinno to Ciebie od razu demoralizować, jeśli masz plany dołączenia do jednego z  MLM.
Wszystko jest możliwe jeżeli masz odpowiedniego mentora i dasz z siebie wszystko. W rzeczywistości są inne powody, dla których powinieneś wziąć udział w network marketingu.

Na początek wymagany kapitał jest stosunkowo niski w porównaniu do innych sektorów biznesowych. W rzeczywistości może wynosić tylko 300 -1000 zł, w zależności od wybranego biznesu. Kapitał początkowy zazwyczaj służy do kupienie produktów lub inwestycji w zależności od firmy którą wybierzesz. W zamian dostajesz do wirtualnego biura dzięki któremu możesz od razu zacząć promować biznes.

Z drugiej strony marketing sieciowy ewoluował do tego stopnia, że ​​nie wymaga się posiadania biura , pracowników ani sztywnych godzin pracy. W przeciwieństwie do tradycyjnego biznesu.

Po prostu ustawia się miniaturowe biuro w zaciszu swojego domu. Składające się głównie z komputera , biurka i krzesła. Tutaj możesz przeprowadzić wszystkie swoje działania. Nie ma ograniczeń co do godzin pracy, a przede wszystkim jesteś swoim szefem!

Wreszcie dołączenie do marketingu sieciowego nie oznacza, że ​​trzeba zmienić styl życia. To nie jest konieczne. W przeciwieństwie do innych biznesów, nadal można prowadzić normalny styl życia. Jedynie wyznaczasz sobie w których godzinach chcesz pracować. Duża część osób traktuje to tylko jak dodatkową prace.

konsultacje-współpraca

Pięć powodów dla których warto zacząć działać w MLM

1. Sprzedaż detaliczna i budowanie zespołu online

Każdego dnia online jest ponad 3,7 miliarda ludzi. To 50% wzrost w ciągu ostatnich 5 lat! Oczekuje się, że w kolejnych 5 latach wzrośnie o kolejne 25%.

W obecnych czasach posiadanie swojej strony , bloga , sklepu online jest koniecznością!

Czy masz już stronę online? Jeśli nie? Zacznij już dziś budować swoje imperium online. Poprowadzę Cię przez proces budowania Twojej społeczności internetowej i pozyskania klientów, którzy dokonają kupna Twoich produktów lub dołączą do twojego zespołu w MLM

2. Czy twój zawód wymiera?

Było i jest wielokrotnie analizowane i uzgadniane przez rządowe ośrodki analityczne i naukowców z całego świata, że komputery i roboty  przejmą część pracę za ludzi w wielu sektorach biznesowych. Szacuje się, że ponad 47% miejsc pracy, które znamy dzisiaj, zniknie w ciągu najbliższych 25 lat.

Teraz spójrz na swoją pracę i pomyśl, czy musisz się z nią pożegnać, zanim ona zrobi to z Tobą ?

3. Przemysł odporny na recesję

Jest to termin używany do opisania aktywów, spółek lub dowolnych podmiotów, które uważa się za ekonomicznie odporne na skutki recesji. Tak wiele firm zostało dotkniętych w 2008 r. globalną recesją. Ludzie zaczęli bardziej oszczędzać i spędzać więcej czasu w domu. Ograniczając wydatki na to, co nazwalibyśmy dobrami luksusowymi. Wielu oszczędza dochody na tak zwaną „czarną godzinę”. Nikt nie był pewien czy idąc w poniedziałek do pracy będzie ją jeszcze miał.

W MLM budujesz relacje na długie lata i oferujesz usługi/produkty które są ponadczasowe , nawet w dobie kryzysu ludzie będą ich używać.

4. Ogromny przemysł o wysokich dochodach

Wartość branży marketingu sieciowego wycenia się na ponad 182,6 miliarda dolarów i wypłaconej prowizji swoim partnerom w wysokości ponad 71 miliardów dolarów. Rynek cały czas rośnie i kreuje nowych milionerów i ludzi wolnych finansowo dzięki dochodowi pasywnemu.
Żadna inna branża nie wypłaca tak ogromnych pieniędzy swoim pracownikom czy też partnerom.

5. Łatwy do uruchomienia, i skalowania

Będziesz w stanie nauczyć się i zostać ekspertem od marketingu sieciowego w bardzo krótkim czasie. Możesz uczyć się od najlepszych, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i strategią działania. Plus ogromną zaletą jest bardzo niski wkład początkowego do dołączenia do globalnego biznesu, który da ci czas i wolność finansową.

Musisz jedynie podjąć decyzję z którą firmą chcesz zacząć współpracować i który produkt Tobie odpowiada. Bo nie chciałbyś sprzedawać , promować produktu/usługi którego sam nie będziesz chciał używać.

Zobacz w jakich ja biznesach działam , może jeden z nich przypadnie Tobie do gustu i będziemy mogli razem współpracować.

By | 2021-01-21T01:16:50+00:00 4 sierpnia, 2018|Możliwości biznesowe|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. Nico 6 sierpnia, 2018 w 2:11 pm- Odpowiedz

    Interesujący wpis. Myślę, że powinien przeczytać go każdy bloger, który chce powiększyć grono swoich odbiorców

Zostaw komentarz