5 najlepszych programów partnerskich – według kategorii

, sprzedaż5 najlepszych programów partnerskich – według kategorii

5 najlepszych programów partnerskich – według kategorii

5 najlepszych programów partnerskich – według kategorii

Programy partnerskie zazwyczaj charakteryzują się jasnymi mechanizmami działania. Konkretny użytkownik rozpoczyna współpracę z firmą albo inną organizacją, której celem jest wypromowanie swoich produktów lub usług. Sensem takich działań, podejmowanych przez firmy jest odkrycie nowych okazji rynkowych oraz zdobycie zaufania jak największej ilości klientów, co w przyszłości może zwiększyć zyski konkretnego przedsiębiorstwa. Osoba, która zdecyduje się na wzięcie udziału w programie partnerskim, robi wszystko, aby stronę danego produktu odwiedziła jak największa liczba użytkowników.

W jaki sposób programy partnerskie przyciągają klientów?

Odbywa się to bardzo różnymi metodami. Czasami wystarczające będzie umieszczenie na prywatnej witrynie linku do promowanego produktu. Bywa, że przekierowanie zostanie ukryte w treści bloga, który tematycznie wiąże się z promowanym produktem. Działanie w programach partnerskich jest podobne do pracy agenta handlowego. Obu czynnością przyświeca bardzo podobny cel., czyli sprzedaż konkretnego produktu lub usługi.

Mniejszy wysiłek

Udział w programach partnerskich jest związany z mniejszym wysiłkiem, dlatego internauci tak chętnie do nich dołączają. Działania uczestnika programu partnerskiego, powinny zmierzać do tego, aby efektywnie promować swoją stronę internetową albo bloga, na którym poleca konkretne produkty.

Ile można zarobić w programach partnerskich?

Wysokość wynagrodzenia uczestnika programu partnerskiego  jest wprost proporcjonalna do ilości sprzedanych dzięki jego stroną produktów. System skłania uczestników programów partnerskich do zarabiania coraz większej ilości pieniędzy oraz znajdywania coraz bardziej kreatywnych metod na promowanie produktów. Jest to bardzo korzystne dla wielkich przedsiębiorstw. Programy partnerskie zwiększają efektywność działań marketingowych i reklamowych oraz podnoszą ich efektywność.

Bankowość i finanse

Programy partnerskie z tej grupy umożliwiają zarabianie na polecaniu kredytów, lokat, kont bankowych czy ubezpieczeń. Programy bankowe związane są z dużą popularnością i sporymi prowizjami. Można zarabiać również na innych usługach. Może być to umówienie na jazdę próbną samochodem, zakup internetu czy telewizja. Można znaleźć gotowe strony z porównywarkami różnego rodzaju. Z tego względu nie ma problemu z promowaniem gotowca. Jeżeli masz swoją stronę internetową, to możesz na niej umieścić banner. Są różnej wielkości, więc na pewno znajdziesz dla nich odpowiednie miejsce. Najlepiej będzie, jeżeli posiadasz stronę lub blog związane z finansami, Na stronie możesz również samodzielnie, bez promowania zarobić pieniądze.

Kryptowaluty

Jeżeli interesują Cię inwestycje w start-upy branży IT lub rynek kryptowalut, to powinieneś dołączyć do programu partnerskiego EXP Asset. Ma on przejrzyste i jasne zasady. Stosunkowo prosto jest na nim zarobić. Wynagradzanie aktywnych użytkowników opiera się na systemie binarnym. Żeby otrzymać wynagrodzenie, to musisz wprowadzić do programu partnerskiego co najmniej dwie osoby. Wynagrodzenie jest naliczane natychmiastowo. Aby wejść do firmy, potrzebne Ci będzie 100 dolarów. Możesz jeszcze zarobić na matrycy z dochodem pasywnym z miningu kryptowalut.

Książki wydawnictwo

Złote myśli to największa księgarnia internetowa w Polsce , która posiada własny system partnerski i za promocję oferuje procent od sprzedaży. Możesz zacząć współprace natychmiastowo bez żadnego wkładu finansowego.
Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla osób które lubią czytać i mogę pisać recenzje o każdej książce w internecie , prowadząc bloga zarabiasz na polecaniu każdej przeczytanej książki lub po prostu księgarni.

Suplementy diety

Nutriprofits to program partnerski, który gwarantuje prowizję za promocję różnego typu suplementów albo urządzeń dotyczących urody. Można tutaj kupić takie preparaty jak na odchudzanie, cellulit, trądzik, łysienie, łupież. Przy każdym produkcie jest strona z opisem oraz możliwością zamówienia. Można również promować za pomocą linka sklepu internetowego z wszystkimi produktami.

Cupsell-własny sklep

Cupsell to program partnerski najmniej wymagający dla użytkowników. Sam tworzysz sklep i sprzedajesz produkty stworzone  według własnego wzoru. Cupsell zajmuje się produkcją, dystrybucją i płatnościami. Musimy zająć się tylko promocją i kreacją.

Jak widać, niezależnie od branży, możesz znaleźć odpowiadający Twoim zainteresowaniom program partnerski i na nim zarabiać. Każdy program ma trochę inne zasady, ale to dobrze, bo każdy użytkownik może je dopasować do własnych potrzeb. Przestawiłam najważniejsze i najciekawsze programy partnerskie, ale jeżeli żadne z nich nie jest dla Ciebie odpowiedni, to na pewno znajdziesz coś więcej, bo na rynku jest bardzo wiele takich programów.

By | 2018-04-09T10:20:25+00:00 9 kwietnia, 2018|Możliwości biznesowe, sprzedaż|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę.Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń .Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą.Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. Bart 6 sierpnia, 2018 w 11:56 pm- Odpowiedz

    Bardzo ciekawy artykuł, dzięki.

Zostaw komentarz