Witaj ,

Chciałbym się podzielić z Tobą jedną ze strategii , które używam do osiągania celów i posłużę się moim życiowym przykładem.

Dwa lata temu chciałem przenieść się do ciepłych krajów i tam zamieszkać prawie wszystko było gotowe , ale jak to w życiu bywa nie wszystko poszło po mojej myśli. Firmy z jakimi współpracowałem przechodziły transformacje , ludzie w strukturach przestali się angażować i wróciłem do punktu startowego. Nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo się zirytowałem delikatnie mówiąc 😉

Minął miesiąc i wróciły siły żeby zacząć działać , pomyśleć co zrobić żeby to osiągnąć. Ale zarazem co zrobiłem źle że mi nie wyszło , bo to jest najcenniejsze nasze doświadczenie i wyciągnięcie wniosków. Oczywiście znajomi którzy wiedzą lepiej od razu się uaktywnili i poszły w ruch ulubione słowa ” a nie mówiłem” . W sumie dzięki nim miałem tylko i wyłącznie lepsza motywacje , żeby dopiąć swego.

I tu powracając do tytułu tego posta upór i konsekwencja w działaniu , można jeszcze dodać systematyczność. Są to podstawowe cechy jakie musisz w sobie wyrobić, nauczyć się ich. Wręcz musisz wpaść w obsesje na punkcie danego celu żeby dać z siebie 110% inaczej to wszystko przestanie się liczyć.

Więc szukałem nowych rozwiązań biznesowych , nowych możliwości jak zarabiać aby móc żyć tak jak chce i gdzie chce. Nie było to takie łatwe jakby się wydawało no ale dzięki uporowi dałem radę 🙂 inną kwestia jest to nie nie zrobiłem tego w 3-6 miesięcy tylko zajęło aż lub tylko dwa lata. Pamiętaj ,że czas i tak upłynie a Ty możesz pójść maksymalnie do przodu lub zostać w miejscu – wybór zawsze zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

I tak właśnie po dwóch latach kupiłem wymarzony bilet w jedną stronę do Azji —> Zobacz film

Będę na pewno informował na bieżąco jak mi się układa i jak kreuję własny świat 🙂

Pozdrawiam Krzysiek