TheAdsTeam to platforma reklamowa typu Revenue Share działająca na zasadzie podziału zysków ze sprzedaży reklam i innych źródeł dochodu. Program wystartował 15 października 2016 roku i zapowiada się bardzo obiecująco!

Firma TheAdsTeam jest zarejestrowana w Irlandii pod numerem 585013 i nazwą: THEADSTEAM ADVERTISING SOLUTIONS LIMITED

Właścicielami TheAdsTeam są Muhammad Azam oraz Najam Ul Hassan, którzy prowadzą swój kanał na YouTube i posiadają swoje profile na facebooku o długoletnim stażu. Cała dwójka jest transparentna, co w tego typu programach ma ogromne znaczenie!

Muhammad Azam – studiował IT i sprawuje opiekę nad wszystkimi kwestiami technicznymi w TheAdsTeam. Ma bardzo duże doświadczenie w marketingu sieciowym, zbudował ogromne struktury i do dnia dzisiejszego zarabia w różnych programach zarobkowych – osoba na zdjęciu po lewej stronie.

Najam Ul Hassan – z zawodu jest abswolwentem medycyny, lecz dopiero odnalazł się w marketingu sieciowym, w którym działa już od 5 lat. Pracował dla różnych organizacji MLM, budując struktury liczące kilka tysięcy ludzi z milionowymi dochodami. Razem z Azamem dzięki TheAdsTeam chcą wnieść dużo nowego do branży revenue share i liczą na ogromny sukces!

 

Dodatkowe źródła dochodów

 

Bardzo często programy typu Revenue Share mają tylko jedno źródło dochodu, czyli reklamy. TheAdsTeam oprócz sprzedaży usług reklamowych, czyli ruchu na stronie, zasilany jest dodatkowymi źródłami dochodów z zewnętrznych programów partnerskich z następującymi firmami: TomTom, Adidas, EithadAirways, Amazon, uSwitch, Skyscanner, AliExpress, Domain oraz wieloma innymi.

 

Program partnerski
Żeby tego jeszcze było mało powstaje właśnie własna platforma handlowa TheAdsTeam! To kolejny przykład na to, że firma zmierza w dobrym kierunku. W sklepie będzie można wyszukiwać produkty z wielu platform i robić zakupy korzystając tylko z jednej platformy! Będziemy mogli zakupić między innymi ciuchy, wycieczki, hotele, loty itp.

Co oferuje The Ads Team ?

1. PAKIETY REKLAMOWE

Program oferuje nam usługi reklamowe, które możesz zobaczyć po zalogowaniu na stronie TheAdsTeam. Jest ich tak wiele, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W odróżnieniu od znanych Ci platform reklamowych, TheAdsTeam dzieli się ze swoimi użytkownikami wpływami ze sprzedaży usług reklamowych i innych wpływających źródeł dochodu do firmy!

 

AdPack 10$ pracuje do 110% – 500 kredytów wyświetleń własnej strony, 200 kredytów reklamy tekstowej, 4 kliknięcia w banner – maksymalnie 200 paczek!
AdPack 25$ pracuje do 115% – 1000 kredytów wyświetleń własnej strony, 500 kredytów reklamy tekstowej, 2000 kredytów oraz 10 kliknięć w banner – maksymalnie 500 paczek!
AdPack $50 pracuje do 120% – 2000 kredytów wyświetleń własnej strony, 1000 kredytów reklamy tekstowej, 5000 kredytów oraz 20 kliknięć w banner – maksymalnie 2000 paczek!

 

Każdą z reklam możemy ustawić osobno w panelu, a potem dopisywać do niej kredyty za kolejne kupione paczki. Nie ma tutaj obowiązku kupowania wyższych AdPacków itp. Czy zakupimy paczki za $10, $25 lub $50 zależy to tylko i wyłącznie od nas.

Naliczenia są uzależnione od rodzaju AdPacków jakie posiadamy, najtańsze – 2,5% dziennie, średnie 2,25% dziennie, duże 2% dziennie (aktualnie stałe, ale mogą się zmienić w zależności od zysków firmy). Naliczenia z AdPacków są od razu do naszej dyspozycji i możemy zlecić wypłatę w każdej chwili lub po prostu kupić kolejne paczki reklamowe. Warunkiem otrzymania naliczeń jest obejrzenie raz na 24 godziny minimum 10 reklam.
 
2. ZARABIANIE PROWIZJI ZA BUDOWĘ ZESPOŁU

Polecając usługi reklamowe TheAdsTeam zarabiasz aż do 5 poziomu, łącznie 13%. Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojego zespołu dokona zakupu Ty otrzymasz:

 

  • 8% – gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 1 poziomu,
  • 2% – gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 2 poziomu,
  • 1% – gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 3 poziomu,
  • 1% – gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 4 poziomu,
  • 1% – gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 5 poziomu.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest to, że „sponsor” nie otrzyma prowizji za zakupy swojego poleconego, jeśli sam nie dokona w programie zakupu minimum 1 paczki. Oznacza to, że osoby, które promują program, ale sami nie kupują żadnych usług reklamowych – są tutaj do tego „zmuszeni”, albo stracą prowizję. Całkiem uczciwe, prawda? Polecamy to, co sami sprawdziliśmy!

Również ciekawe jest to, że prowizji otrzymanych od poleconych NIE można od razu wypłacić, najpierw trzeba za nie kupić AdPacki, te muszą popracować i dopiero wtedy możemy zlecić wypłatę. Bardzo proste rozwiązanie, które czyni program bardziej stabilnym, ponieważ środki, które wpłyną sponsorom z prowizji nie „wypływają” od razu z programu, tylko w nim pracują. W dłuższej perspektywie czasu pozwala to każdemu na większe zyski, przy okazji nie „drenując” od razu programowego portfela.

 
3. ZARABIANIE NA SPRZEDAŻY SWOICH PRODUKTÓW

 

Promuj swój biznes, produkt na skalę globalną i zarabiaj jeszcze więcej! Reklama w TheAdsTeam działa rewelacyjnie! Dodaj link do swojej strony, promuj ją i zarabiaj! Im więcej wyświetleń Twojej strony, tym więcej potencjalnych klientów na Twój produkt. W skuteczny sposób masz możliwość dotarcia do dużego grona potencjalnie zainteresowanych osób Twoją ofertą.

 

Reklama w tym programie może przyczynić się do rozwinięcia Twojego biznesu i osiągnięcia znacznie wyższych dochodów, a dzięki zwrotu, który jest wypłacany w formie rabatu z udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam w firmie Twoja reklama może stać się całkowicie bezpłatna!

 

Dołącz do mojego zespołu

 

Jeżeli chcesz zacząć przygodę i poznać tajniki zarabiania w internecie nie czekaj i dołącz do mojej grupy już dziś

Pozdrawiam

Krzysiek