Od kiedy pamiętam nie mogłem znaleźć swojego miejsca na świecie , pewnie teraz by to zdiagnozowali jak adhd 😛 na całe szczęście kiedy dorastałem jeszcze tego nie wymyślili bo kto wie jakby to się skończyło .

Dzięki właśnie tej niepohamowanej energii , chęci poznania więcej poznałem podróżne które zmieniły moje życie. W obecnej chwili nie wyobrażam sobie życia bez nich i piszą tego posta siedzę na werandzie mojego pokoju na Bali 😉 Dla większości osób jest to wręcz niemożliwe jak można ale to tylko ich przekonanie na ten temat nic więcej.

Piękne jest to ,że przeniosłem się do krainy bogów i widać to na każdym kroku , ich bóstwa , rzeźby budynki to istne dzieła sztuki. A zarazem jak poznajesz tubylców są oni mili , kulturalni oraz chętni Tobie pomóc gdzie w naszym cywilizowanym europejskim świecie chyba o tym zapomnieliśmy.

Każda podróż otwiera nam horyzonty myślenia , zmienia postrzeganie o świecie i pozwala nam iść dalej , więc jeżeli się wahasz nie czekaj tylko jak najszybciej kup bilet i spełnij swoje marzenia 🙂