Dostaje dużo pytań jak zacząć i gdzie najlepiej „za darmo” więc da się poniżej podaje parę przykładów z których korzystałem  … czyli kasa za free z internetu 😉

Na samym początku napisze coś co zdziwi większość –  nie tak za darmo tylko i tak musicie zainwestować swój czas żeby zarobić a to jest według mnie najcenniejsze 😉

Podam kilka źródeł z których ja korzystałem kiedyś teraz już coraz rzadziej. Najlepszą haj$ z neta możecie dostać jeżeli posiadacie własną stronę internetową. Wtedy możecie założyć konto w google Adsense i udostępnić na swojej stronie miejsce reklamowe a google już zajmie się resztą tak jak poniżej widać reklamę .
Zarobki są różne w zależności od kraju , portalu , reklamodawcy czasami jest to 0,50 gr a czasami 5 zł za jedno tylko kliknięcie.
Drugim programem jest Ermail  – tu dostajemy pieniądze za przeczytanie każdego maila od 0.10gr do czasami nawet 2 zł, codziennie lub co kilka dni dostaniemy maile wystarczy go otworzyć i na samym dole kliknąć że się go przeczytało. Również jest system rekomendacyjny jak to w każdym biznesie online 😉

Teraz moje ulubione bitcoiny , można je zacząć zbierać za darmo co 15-60 minut zależy od strony (faucet-u) . Dokładniej pisząc są to satoshi ułamkowa część bitcoina.

Najlepiej założyć portfel na polskiej giełdzie bitbay i tam dostaniesz swój własny portfel na który będą przelewane satoshi.
Strony to :

   tutaj możesz wyklikać sobie darmowe bitcoiny co 60 minut, a dodatkowo otrzymasz 50% bitcoinowej prowizji w programie partnerskim (jeśli polecisz stronę innym). Jest mnóstwo dodatkowych gier ,losowań żeby zarobić dodatkowe bitcoiny .Program działa od dawna, wypłaca w terminie, bardzo fajny.

   W Bonus Bitcoin można otrzymać do 5000 Satoshi co 15 minut (aktualna średnia wynosi 88 Satoshi).           Rejestrujemy się podając adres e-mail a następnie wystarczy wypełnić kod captcha i kliknąć na przycisk „Claim now!”.

Około północy (UTC) każdego dnia do naszego konta Bonus Bitcoin automatycznie dodaje codziennie dodatkowy bonus! Bonus ten będzie wynosił 5% sumy wszystkich uzbieranych satoshi oraz otrzymanych prowizji z kliknięć osób poleconych w ciągu ostatnich 72 godzin (3 dni). Aby otrzymać bonus należy wykonać co najmniej jeden „Claim” w ciągu poprzedniego dnia. Nie ma ograniczeń co do kwoty bonusa – im więcej zarabiasz, tym większy jest bonus!

Oczywiście jest dużo więcej programów do zbierania satoshi wystarczy poszukać w internecie 😉