Witajcie ,

Trochę czasu minęło i pewnie część z was myśli ,że zapomniałem o najważniejszym czyli o początkach jak się to wszystko zaczęło – a mianowicie o branży odszkodowawczej.
Dzięki niej właśnie rozpoczęła się moja przygoda z biznesem i pomocą innym .

I potwierdzam dalej to robię 😉 mimo upływu lat idąc do klienta czuje tę dawkę adrenaliny przed wejściem, lekką niepewność gdzieś w środku ciała i myśli które potrafią przelecieć przez moja głowę. Pewnie sam nie raz to czułeś , czy może przed randką , spotkaniem z szefem , albo przed poważną rozmową z rodzicami .
Kiedy to już zrobisz ,ten pierwszy krok co spowoduje ,że przekroczysz „próg” nagle myśli cichną, zmienia się postawa ciała a Ty jesteś głównym bohaterem w swoim własnym filmie. I grasz rolę swojego życia za która dostaniesz upragniona nagrodę – więc skąd się biorę te myśli ,że się nie uda , ja nie dam rady , inni są lepsi ode mnie i tak można by pisać cały dzień.

Więc zastanów się czy tak zwana „strefa komfortu” jest dla Ciebie naprawdę komfortowa , czy nie lepiej zrobić coś innego i oczekiwać innych rezultatów a skoro to czytasz to oznacza ,że szukasz tej drogi.

Przeszkoliłem wiele osób i każda z nich na samym początku obawiała się tego samego … ale jak to mówi jeden z najlepszych trenerów NLP i mój dobry znajomy Sławek  – „skoro zmierzasz na szczyt nie narzekaj ,że masz pod górę”

W końcu zrób to co odkładasz na jutro ,poniedziałek ,później itp. A dostaniesz Oskara za swoja życiową rolę.

Jeżeli czujesz ,że jest to ten moment skontaktuj się ze mną teraz !
A razem ustalimy jak dojść na szczyt – Twojego potencjału.

Pozdrawiam

Krzysiek Gromaszek