Pamiętam jak paręnaście lat temu cieszyłem się z 5% rocznie na pierwszej inwestycji na lokacie w banku, później były fundusze w których dochodziło do 15% jeżeli wszystko dobrze szło – były i momenty kiedy byłem na minusie … co to były za czasy i radość z zarabiam pasywnie.
Uczyłem się od zawsze jak pracują pieniądze ponieważ w tym momencie to jeden z lepszych pracowników jakiego mam 🙂

Od tego czasu dużo się zmieniło i po podliczeniu wszystkiego wcale aż tak dużo nie zarabiałem płacąc podatki, inflacje, spadek wartości pieniądza … czasami nawet na papieże to traciłem 🙂

Nigdy się nie poddałem tylko wyciągałem wnioski co mogę zrobić inaczej żeby mieć jeszcze więcej i się udało być tam gdzie chce i zarabiać tyle ile chcę.

Natomiast obecnie przez miniony weekend zarobiłem około 150%  w 3 dni i nie jest to nic nadzwyczajnego tylko potrzeba dojścia do dobrych informacji i otworzenia się na nowe okazje. W obecnych czasach mamy morze możliwości dzięki którym w krótkim czasie możemy się wzbogacić. Jedną z firm w których działam jest kliknij po więcej info daje możliwości pasywnego zarabiania i wypłatę zarobionych pieniędzy dwa razy w miesiącu.

Natomiast jeżeli masz żyłkę hazardzisty możesz zacząć grać na giełdzie kryptowalut i tam są jeszcze większe możliwości zysku – tylko trzeba pamiętać że większość to spekulacje. Zawsze im większe ryzyko tym większa kasa do zgarnięcia.

Są też inwestycje z mniejszą stopą zwrotu jak kopalnie już naprawdę słynnego bitcoina – kliknij tutaj –
Jeżeli jeszcze nie wiesz co to Bitcoin koniecznie skontaktuj się ze mną i to jak najszybciej
Możesz zarobić 180 % w 18 miesięcy czyli 10% miesięcznie i zadaj sobie pytanie czy jest to dużo czy też mało ?

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie i zaczynamy działać.

 

 

*Pamiętaj ,że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem oraz możliwością utracenia części zainwestowanych pieniędzy dlatego warto dywersyfikować swoje pieniądze w różne biznesy  i nie trzymać wszystkiego w jednym programie.