Close

Realna kopalnia Bitcoin - nowość

GainBitcoin powstał w 2013 roku. Założyciele firmy postawili przed sobą trudne zadanie zapewnienia użytkownikom platformy Internetowej wysokiej jakości, która zostanie przeznaczona do handlu Bitcoin, a także ich wydobywania. Cały proces nadzorowany jest przez specjalistów – programistów i inżynierów.

Dlaczego warto się zainteresować tą kryptowalutą

Informacje o Bitcoin

Przed rozpoczęciem opowieści o GainBitcoin przypomnijmy sobie wspólnie najważniejsze cechy Bitcoina.

Bitcoin jest obecnie najpopularniejszą kryptowalutą.

Eksploatowany jest bez udziału banku, agencji lub rządu i dlatego raz zdobytych pieniędzy nikt Wam już nie odbierze.

Za sprawą decentralizacji waluty, to Ty jesteś jej jedynym i najważniejszym jej właścicielem w przeciwieństwie do zwykłej waluty, gdzie jesteś jedynie jej potencjalnym posiadaczem.

Osoba, która wejdzie w posiadanie określonej ilości Bitcoin-ów jest całkowicie anonimowa. Płatność Bitcoin-em jest łatwiejsza od płatności przy pomocy karty płatniczej/kredytowej.

Ta kryptowaluta jest legalnym środkiem płatniczym w większości krajów.

Pewne ograniczenia prawne względem niej zostały zastosowane w Rosji, Argentynie, czy Tajlandii. Cena Bitcoina określana jest przez podaż i popyt, co powoduje wahania stawki.

Chcesz kupić bitcoin-y a nie wiesz jak i gdzie ?

Zaloguj się tutaj

Czym jest Cloud Mining?

Cloud Mining to specjalistyczny system, którego głównym celem jest „wykopywanie” Bitcoin-ów. W języku fachowym powiedzielibyśmy, że dany system przeznaczony jest do „górnictwa”. Jest to pewnego rodzaju metafora – przeniesienie realnego wydobywania kruszca, np. złota, czy srebra wykorzystywanego do produkcji pieniędzy na wirtualne wydobywanie kryptowalut. System ten pozwala zaoszczędzić na wykorzystaniu instrumentów technicznych i wysokich kosztów związanych z pierwotnym zamówieniem, co z natury rzeczy jest dość dużą korzyścią dla potencjalnego użytkownika Bitcoin-a.

GainBitcoin i system Cloud Mining.

Korzyści wynikające z cloud minning

Priorytem dla Cloud Mining jest duża moc przy niskim zużyciu energii i stabilność pracy.

System zaopatrzony jest w kartę graficzną Radeon R9280X i co ważne – jeśli Twój sprzęt wyposażony jest w pokrewne karty graficzne, to system może zaadoptować je 
 i zakceptować do wydobywania Bitcoin-ów po wykonaniu pełnej diagnostyki tych kart. Diagnostykę może wykonać punkt serwisowy, do którego dane kontaktowe zamieszczone zostały na podstronie Pomocy Technicznej. Przed rozpoczęciem diagnostyki należy podać pełną nazwę karty wraz z datą jej zakupu.

GainBitcoin to realna firma, z którą podpisujesz realne umowy (bez żadnej ściemy i matactw). Przy ich zawieraniu w ciągu 18 miesięcy zarabiasz dodatkowo 180% wartości dokonywanych inwestycji.
By rozpocząć zabawę z GainBitcoin-em powinieneś zawrzeć umowę z firmą. GainBitcoin przewidział konkretny wachlarz inwestycyjny, co oznacza ni mniej ni więcej to, że dokładnie została określona tak minimalna, jak i maksymalna stawka zawieranych umów. Na dobry początek możesz zainwestować najmniejszą przewidzianą stawkę, czyli 0,1 BTC (obecnie to 70-80$). Chyba, że lubisz ryzyko i od razu zainwestujesz najwyższą możliwą stawkę, czyli 100 BTC. Ustalenie tak rozbieżnych kwot pozwala na to, by do GainBitcoin-a mogli dołączyć różni potencjalni jego użytkownicy.

Ile Zarobimy ?

Dla przyzwoitości dodam jeszcze, że rejestracja w GainBitcoin jest całkowicie za free.

Nie ponosisz żadnych kosztów rejestracyjnych.

Powiem więcej – nawet masz możliwość rezygnacji z udziału w tej kopalni Bitcoin-a. Na rezygnację jest przewidziany miesiąc od momentu rejestracji w platformie GainBitcoin.
Mam nadzieję, że udało mi się zainteresować Was na tyle tą nowinką na rynku kryptowalut, że zbieranie powyższych informacji – dla mnie nie było stratą czasu, a dla Was okaże się cenną i pożyteczną wskazówką z zakresu inwestycji na tym właśnie rynku.

Chcesz kupić bitcoin-y a nie wiesz jak i gdzie ?

Zaloguj się tutaj

https://web.facebook.com/gromaszek

Każdy po zarejestrowaniu się z mojego linku dostanie identyczną stronę za darmo

Kontakt

http://krzysztofgromaszek.pl

c.gromaszek@gmail.com