Cześć ,

Pewnie się zastanawiasz co on znowu wymyślił ?
Przecież każdy potrafi marzyć … a właśnie ,że nie każdy i większość z nas boi się swoich marzeń a druga połowa która już coś sobie wymarzy boi się spełnić to marzenie – co będzie jak już je spełnię ? Stracę cel do którego dążyłem przez tyle miesięcy/lat …

Przez lata które współpracowałem z ludźmi , budowałem zespoły sprzedażowe , prowadziłem liczne coachingi – poznałem cały ogrom ograniczeń jakie sobie instalujemy w głowie, może niekoniecznie sami ale z „pomocą” najbliższych (rodziny , przyjaciół)
Ja zawsze uchodziłem za lekkoducha ponieważ rzadko kiedy się czym przejmowałem i uważałem ,że wszystko jest możliwe , co tu dużo pisać do dziś tak jest.

Jednym z kluczowych wyzwań jest brak akceptacji społeczeństwa , ale czy którykolwiek z miliarderów się tym przejmował – czy Bill Gates stworzył by światową markę gdyby słuchał najbliższych którzy mu mówili „ komputer a po co to komu? ” , Czy Elon Musk stworzyłby samochód elektryczny lub promy kosmiczne które są wielokrotnego użytku gdyby słuchał ekspertów którzy śmiali mu się w twarz ?

No właśnie do geniuszu jest potrzebna odrobina szaleństwa, wiedzy i ogromna ilość wytrwałości i odporności na krytykę.

Dlatego często ludzie coś sobie wymarzą i żyją tą wizją całe życie taka marchewka na wędce lub od razu się boją i wymazują to marzenie z głowy.

A Ty do której grupy należysz ?

NIE BÓJ SIĘ MARZYĆ !!! a później przekształcić swoje marzenia w cele i ułóż plan jak je spełnić i zacznij życ pełnią życia !

Pozdrawiam
Krzysiek