Witam ,

Ostatnio miałem w życiu zwariowany okres, przeprowadzka do nowego miasta , intensywne kursy z rozwoju osobistego i dynamiczny rozwój firmy.

Nie wiem czy też tak masz drogi czytelniku , że w pewnym momencie życia czujesz iż nastał czas na zmiany i to poważne. To oznacza ,że pragniesz przeżyć coś nowego ,ekscytującego , wyjść jeszcze dalej ze swojej strefy komfortu.

JA tak miałem i postanowiłem pójść za głosem mojej intuicji , podświadomości czy jak to sam lepiej byś mógł nazwać, zostawiłem wszystko za sobą spakowałem się i pojechałem. Byłem niesamowicie ciekawy jaką to przygodę życie mi zafunduje, co się wydarzy i na jaki okres starczy mi siły wewnętrznej.Bo jak wszyscy wiemy potrafi się ona szybko wyczerpać …

Dziś chciałbym się z Tobą podzielić jak zaledwie po 3 miesiącach wygląda moje życie. Mieszkam w pięknym dużym domu w Warszawie, z wielkim ogrodem który codziennie rano budzi mnie do życia. Rozwijam nową biznes i właśnie skończyłem 10 dniowy kurs Praktyka NLP.

Otworzyło mi to oczy jeszcze bardziej, poznałem niesamowitych ludzi każdy z innym podejściem do życia i inną historią która to go ukształtowała. W następnych postach opowiem Tobie jakie granice przekroczyłem w ciągu mojej 10 dniowej przygody z NLP.

Pamiętaj aby codziennie spełniać swoje marzenia choćby te najmniejsze. Ja swoje spełniłem i zostałem Praktykiem NLP